Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2014 21:22
Nehoda v Praze

Býval fotbalistou, skončí zle! Táta řidiče smrtícího BMW promluvil

Hledaný Marek Půček
Zdroj: Oficiální zdroj

ROZHOVOR: To, že jeho syn Marek srazil v úterý ráno ženu a od nehody utekl, se jeho otec dozvěděl od redaktora portálu TN.cz. A nebo to věděl, jen zkoušel hrát překvapeného. Poslechněte si, jak otec na životní chybu svého syna reagoval.

Býval nadějným fotbalistou. Hrál v záloze za pražský Motorlet a jeho táta, kerý se celý život věnuje sportu, na něj mohl být pyšný.
 

Jenže pak se něco stalo. Marek Půček začal pít alkohol, kouřit marihuanu a stále častěji se dostával do problémů se zákonem.
 

Hrál si na smíchovského bosse a fotky své rychlé jízdy i fotky s drogami dával na facebook. Vše vyvrcholilo dnes ráno, když Marek Půček svým luxusním vozem zabil na autobusové zastávce jednadvacetiletou ženu. 
 

Podívejte se na sérii reportáží TV Nova:
 


 

Jeho otec Zdeněk se o tragédii dozvěděl díky telefonátu s redaktorem TN.cz. Byl překvapen, nechal si odvyprávět co se přesně na Smíchově stalo a pak se vymluvil, že nemá čas více hovořit a zavěsil. Od té doby je telefon pana podnikate nedostupný.
 


 

Možná přemýšlí, kde udělal při výchově svého syna chybu. I když na něco přijde, tak to ale nevrátí život jednadvacetileté dívce, kterou jeho Mareček svým vozem zabil...
 

119

GALERIE: Marek Půček

Zdroj: facebook.com

Marek Půček - 1

Hodnocení:


 

Podle dnešních statistik, které zveřejnilo policejní prezidium, v prvním pololetí letošního roku ujelo od nehody 6725 viníků havárie, což je téměř pětina všech dopravních nehod. Podle policie je to mírný meziroční nárůst o 3,5 procenta. "Šest osob přišlo vlivem takovýchto dopravních nehod o život," doplnil mluvčí policejního prezidia Jozef Bocán.
 

Případů, kdy řidič z místa havárie uteče, se v posledních týdnech stalo několik. V neděli 20. července zranil osobní vůz v Hybernské ulici v Praze šest chodců. Z místa nehody řidič utekl. Policie ho dopadla, za trestné činy neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a ublížení na zdraví mu teď hrozí až osm let vězení.
 

Rovněž v červenci dvaadvacetiletý muž z Jáchymova v obci Otovice u Karlových Varů srazil a vážně zranil cyklistu. Podle policie se z místa nehody snažil ujet, navíc byl pod vlivem drog. Nyní mu hrozí pět let za mřížemi. Jen o několik dní dřív pak někdo v Hrádku nad Nisou srazil jednadvacetiletého chodce, který následkům zranění podlehl. Také tento řidič z místa nehody ujel.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rytmus je mrtvý! Slovenský web zveřejnil fotografie brutální havárie

Havárie Jany Švandové: Stále v nemocnici a lékaři se bojí následků

sta tn.cz / ČTK