Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2014 21:22
Nehoda v Praze

Býval fotbalistou, skončí zle! Táta řidiče smrtícího BMW promluvil

Hledaný Marek Půček
Zdroj: Oficiální zdroj

ROZHOVOR: To, že jeho syn Marek srazil v úterý ráno ženu a od nehody utekl, se jeho otec dozvěděl od redaktora portálu TN.cz. A nebo to věděl, jen zkoušel hrát překvapeného. Poslechněte si, jak otec na životní chybu svého syna reagoval.

Býval nadějným fotbalistou. Hrál v záloze za pražský Motorlet a jeho táta, kerý se celý život věnuje sportu, na něj mohl být pyšný.
 

Jenže pak se něco stalo. Marek Půček začal pít alkohol, kouřit marihuanu a stále častěji se dostával do problémů se zákonem.
 

Hrál si na smíchovského bosse a fotky své rychlé jízdy i fotky s drogami dával na facebook. Vše vyvrcholilo dnes ráno, když Marek Půček svým luxusním vozem zabil na autobusové zastávce jednadvacetiletou ženu. 
 

Podívejte se na sérii reportáží TV Nova:
 


 

Jeho otec Zdeněk se o tragédii dozvěděl díky telefonátu s redaktorem TN.cz. Byl překvapen, nechal si odvyprávět co se přesně na Smíchově stalo a pak se vymluvil, že nemá čas více hovořit a zavěsil. Od té doby je telefon pana podnikate nedostupný.
 


 

Možná přemýšlí, kde udělal při výchově svého syna chybu. I když na něco přijde, tak to ale nevrátí život jednadvacetileté dívce, kterou jeho Mareček svým vozem zabil...
 

119

GALERIE: Marek Půček

Zdroj: facebook.com

Marek Půček - 1

Hodnocení:


 

Podle dnešních statistik, které zveřejnilo policejní prezidium, v prvním pololetí letošního roku ujelo od nehody 6725 viníků havárie, což je téměř pětina všech dopravních nehod. Podle policie je to mírný meziroční nárůst o 3,5 procenta. "Šest osob přišlo vlivem takovýchto dopravních nehod o život," doplnil mluvčí policejního prezidia Jozef Bocán.
 

Případů, kdy řidič z místa havárie uteče, se v posledních týdnech stalo několik. V neděli 20. července zranil osobní vůz v Hybernské ulici v Praze šest chodců. Z místa nehody řidič utekl. Policie ho dopadla, za trestné činy neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a ublížení na zdraví mu teď hrozí až osm let vězení.
 

Rovněž v červenci dvaadvacetiletý muž z Jáchymova v obci Otovice u Karlových Varů srazil a vážně zranil cyklistu. Podle policie se z místa nehody snažil ujet, navíc byl pod vlivem drog. Nyní mu hrozí pět let za mřížemi. Jen o několik dní dřív pak někdo v Hrádku nad Nisou srazil jednadvacetiletého chodce, který následkům zranění podlehl. Také tento řidič z místa nehody ujel.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rytmus je mrtvý! Slovenský web zveřejnil fotografie brutální havárie

Havárie Jany Švandové: Stále v nemocnici a lékaři se bojí následků

sta tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.8. | 21:38 fffff fffffffff
23
Přesně tak si představuju nulu z FCB.Drsný fotky a v hlavě nasr@no.Za fotrovi ...
5.8. | 20:26 zacotomame
-15
debile z protivína ty seš podle těch svejch sraček stejně nebezpečnej sráč jako ...
8.8. | 13:54 zacotomame
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Adame Kravko jestli se mi chceš rochnit v prdeli, prosím, posluž si, ale vodšroubuj si napřed uši, trochu drhneš. A počítej s tím, že tě stejně dřív, nebo pozdějc vyseru, stejně jako všechny tvý přiblblý klony.
6.8. | 22:00 Adam Krevky
8
Náhlasit nevhodný komentář
zdeněčku půčku ty ho-vado ty nemáš čas mluvit ???? tvůj zm.rd zabil nevinou holku, sám si to auto asi nekoupil nebýt takového šmejda jako ty haj.zle, takže jsi tu holku zabil vlastně ty. šmejde. A ty koko.te zacotomate zalez do diry svy matky a nevopruzuj . Fotr půček trénoval fotbal zkurv, ale ...
6.8. | 10:51 vase-zhouba
2
Náhlasit nevhodný komentář
A z článku čiší zase vypatlanost TN.cz. Každý bulvár je proti tomuto škváru hadr. Jediné pozitivum je, že pouze zde (nebo jsem zatím na jiné stránky nenarazil, všude je k vidění pouze Marek P.) uvádí celé jméno vraha, to je naprosto v pořádku. (Jen do doby, než si na vás někdo dupne, a zalezete pod ...
6.8. | 09:17 vase-zhouba
8
Náhlasit nevhodný komentář
Z fotografií čiší vypatlanost tohoto zbabělce. Machrovat za tatínkovy prachy to umí každý blb, ale jakmile má čelit špetce zodpovědnosti (v tomto případě je zodpovědnosti samozřejmě mnohem více), celej pos_anej prostě zbaběle uteče. Mimochodem, pane fotr, vaše "překvapení" bylo zahráno až ...
6.8. | 04:36 luccyn
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Diskutující, jste nechutní svými názory!!
6.8. | 00:11 skeptikus
13
Náhlasit nevhodný komentář
..problém je v tom, že chyba zřejmě bude i na straně jeho rodičů. Říká se, že cesta do pekel bývá dlážděna těmi nejlepšími úmysly. Teda pokud si na to fáro a na svůj životní styl nevydělal a je jedno jak. Spíš mu ho ale zaplatili rodiče a proto i oni, svým přístupem k výchově syna, nesou svůj díl ...
5.8. | 21:38 fffff fffffffff
23
Náhlasit nevhodný komentář
Přesně tak si představuju nulu z FCB.Drsný fotky a v hlavě nasr@no.Za fotrovi prachy se to machruje.
5.8. | 21:35 inovan
13
Náhlasit nevhodný komentář
vechtr má pravdu,lenka nováková je jeho máma, zacotomaj je strejda a zemanzhradu děda. Nakonec z nich vyleze, že Půček je alias " gearry" punišer666, nebo reypal- vrátný z blázince ! Je to všechno pakáž feťácká, která díky havelním debilům neví co s prachama tak jezdí tak jako dobytek.
5.8. | 20:26 zacotomame
-15
Náhlasit nevhodný komentář
debile z protivína ty seš podle těch svejch sraček stejně nebezpečnej sráč jako ten kluk. Závistivej bolševickej hajzl. Ty naprosto nedokážeš pochopit, že ten jeho táta z toho je nešťastnej možná stejně jako rodiče toho děvčete. Kdyby to byl syn Grebeníčka ta k se ho budeš zy zmetku zastávat. ...
5.8. | 20:11 sany1
9
Náhlasit nevhodný komentář
krypl Pražskej zasranej !!!