Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.11. 2010 16:16

Chlapec v Praze zkopal a okradl invalidu na vozíku

ínvalidní vozík
Zdroj: oficiální zdroj
Mladík zaútočil na invalidu na kolečkovém křesle. Ilustrační foto.

Pražská policie vyšetřuje brutální útok na vozíčkáře. Neznámý člověk ho shodil z vozíku, zkopal a okradl o 1200 korun. Po pachateli kriminalisté pátrají.

Otřesný případ vyšetřuje pražská policie. Snaží se přijít na stopu pachateli, který surově přepadl muže na invalidním vozíku.

 
"K loupeži došlo ve středu dne 10. listopadu letošního roku krátce po devatenácté hodině. Třicetiletého tělesně postiženého muže, který se na invalidním vozíku pohyboval po chodníku v ulici Ocelkova ve směru k ulici Bryksova v Praze 9, přepadl dosud neznámý pachatel,“ oznámila pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.

ČTĚTE TAKÉ:
 
Surovec muže shodil na zem a začal do invalidy bezhlavě kopat. Nakonec jej i okradl. "Vzal mu příruční tašku s doklady, mobilním telefonem a finanční hotovostí asi 1 200 korun. Poté z místa utekl,“ doplnila mluvčí.
 
Kriminalisté mají k dispozici popis pravděpodobného pachatele. Mělo by se jednat o chlapce ve věku kolem 12 let, štíhlé, přibližně 150 cm vysoké postavy, s krátkými černými vlasy a snědou pletí.
 
Oblečen byl do tmavé zimní bundy s kapucí a na nohou měl bílé tenisky. Jakékoliv informace k tomuto pachateli přijmou policisté na lince 158.
 

 

 

TN.cz
Reklama