Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.8. 2014 21:24
pátrání

To je Marek Půček! Muž, který svým BMW zabil dívku na zastávce

Zdroj: TV Nova

Co víme o muži, který svým luxusním vozem zabil jednadvacetiletou dívku? Jde o poměrně movitého muže, na voze byla protekční SPZ a muž měl s sebou psa. Jmenuje se Marek Půček, je potetovaný a pátrá po něm policie.

Podle informací portálu TN.cz je prchajícím čtyřiadvacetiletý Marek Půček. Na sobě měl tříčtvrteční kostkované kalhoty, bílé tričko, černou vestu.
 


 

Na vnitřní straně levého předloktí má Půček vytetován nápis SMÍCHOV a na pravé noze vytetovanou černou ovci a nápis BLACK SHEEP (Černá ovce), v horní části zad nezjištěný nápis a v dolní části zad motiv modlících se rukou. Vysoký je 185 centimetrů, štíhlé postavy.
 

Podívejte se na sérii reportáží TV Nova:
 


 

Vlasy má černé, ostříhané na krátkého ježka a s sebou prý měl bílého psa, zřejmě staforda.
 

13

GALERIE: Marek Půček, který svým BMW zabil ženu na zastávce

Zdroj: Policie ČR

Marek Půček, který svým BMW zabil ženu na zastávce - 2

Hodnocení:


 

Podle informací, které má portál TN.cz k dispozici, je Půček v Praze poměrně známou firmou. Prý se mu říká Tom a vyhledávají ho ti, co berou nelegální látky. Podle pražské policejní mluvčí Jany Rösslerové nebylo auto kradené a nebyly v něm žádné nelegální věci ani drogy. 
 

Hledaný Marek Půček právě včera oslavoval narozeniny, jak dokládá kartička z fotbalového klubu, kde kdysi hrával.
 

Marek Půček
Zdroj: oficiální zdroj

 

ZNÁTE DÍVKU, KTERÁ ZEMŘELA DNES RÁNO NA PRAŽSKÉM SMÍCHOVĚ? OZVĚTE SE NÁM DO REDAKCE NA ZPRAVY@NOVA.CZ NEBO NA TELEFON 602 756 535
 

113

GALERIE: Nehoda v Praze, při níž řidič BMW srazil a zabil mladou ženu na zastávce MHD

Zdroj: Praha.cz

Nehoda v Praze - 3

Hodnocení:


 

Podle svědků, se kterými štáb TV Nova v úterý ráno mluvil, Marek Půček se svým vozem vylétl ze zatáčky od řeky a na náměstí Kinských se pokusil "zamachrovat".
 

 

Nezvládl ale řízení a vjel mezi lidi čekající na autobus. Jeho auto usmrtilo jednadvacetiletou ženu. Spekuluje se, zda nebyl pod vlivem alkoholu či omamných látek - více o nehodě čtěte ZDE.
 

Detektivové, kteří případ vyšetřují, zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. Za tyto skutky hrozí až šestiletý pobyt za mřížemi, nicméně kriminalisté nevylučují, že se ještě právní kvalifikace během vyšetřování případu změní.
 


 

DISKUTOVAT MŮŽETE NA NAŠEM FACEBOOKU. VSTUPTE ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poslechněte si neuvěřitelné odposlechy mafiánského bosse!

VIDEO: Sex na silnici skončil drsnou bouračkou

sta TN.cz