Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 12. 2013
pomohli jste

DĚKUJEME! Díky VAŠÍ POMOCI mají okradení slepí manželé z Brna krásné vánoce

Zdroj: TV Nova

Den před Štědrým večerem jsme vás informovali o okradném nevidomém páru z Brna. Všechno se ale v dobré obrátilo - díky divákům televize Nova.

Nemusíte věřit na Ježíška, ale dáme vám důkaz, že o Vánocích se zázraky opravdu stávají. A nemají je na svědomí žádné pohádkové bytosti, ale obyčejní lidé. Včera si nevidomí manželé Martin a Soňa mysleli že to budou jejich nejhorší vánoce. "Chtěl jsem nakoupit a všechno pryč, na lince nám řekli, že někdo vybral účet," popsal pan Malecký nepříjemhý okamžik.

 

Po odvysílání reportáže začala zvonit horká linka TV Nova a zvoní až dodnes. Jakoby diváci měli potřebu ukázat, že dobrých lidí je v Česku pořád ještě víc, než zlodějů. Pan Malecký byl celou noc vzhůru a poslouchal, jak mu lidé ze všech koutů republiky nabízejí pomoc.

 

 

A hned ráno na Šťědrý den první dárci místo zdobení vánočního stromku zazvonili na dveře a osobně přinesli nevidomým manželům peníze a dárky. "Máme plno jídla v ledničce, lidé nám nosí peníze, manželce dokonce někdo přinesl naslouchátko," raduje se Martin Malecký.

 

A šťastné Vánoce nakonec prožije i vodící pes, který se kvůli zranění páteře včera ani sám nezvedl z pelechu. Hned večer se ozval veterinář, který nabídl první pomoc a Sancha dnes běhá jako štěně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z tohoto VIDEA mrazí! Slepá dívenka zpívá hit od Miley Cyrus pomocí Braillova písma a je úžasná!

Hana Maciuchová: Slepá bych si ani kafe nevypila

Josef Svoboda tn.cz / hru

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.12. | 22:19 wemo
6
... klobouk dolů před těma kdo pomohli a chtěj pomoci .. jsem opravdu rád že se ...
27.12. | 12:41 lada48
0
Jen ve zkratce, lidé, kteří se rozhodli okradeným pomoci zaslouží uznání, ...
27.12. | 12:41 lada48
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jen ve zkratce, lidé, kteří se rozhodli okradeným pomoci zaslouží uznání, stejně jako veterinář, zloději by zasloužili stejný trest jako ve středověku a autor článku by zasloužil za ten ŠŤĚDRÝ VEČER dostat padáka.
25.12. | 20:47 cestovatel001
1
Náhlasit nevhodný komentář
Já si myslím, že v první řadě by měli pomoct těmto okradeným lidem především ti, kdo udělali lednovou amnestii...myslím že důsledky takové neuvážené akce si poneseme ještě dlouho.. Jinak velký dík všem fajnovým lidem, kteří jsou ochotni pomoci...
25.12. | 16:32 Josef Juráń
2
Náhlasit nevhodný komentář
Všechna čest a dík všem dobrým lidem,kteří rodině pomohli.Velký dík patří i panu veterináři,který pomohl pejskovi..!!
25.12. | 10:46 jan Hrabálek
2
Náhlasit nevhodný komentář
nejhorší na tom je že když se stane a zloděje chytí tak je tu soudce,který jim nedá pořádnou pálku,aleještě je bude stíhat na svobodě protože se "celkem nic nestalo"a bude je všelijak omlouvat tak jako je to zvykem v téhle společnosti.Právě takoví,kteří okrádají postižené a staré ...
24.12. | 23:20 suomynona
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nemáte zač :-) a ted' vzkaz pro ty pa.rchanty, co je tak zbaběle okradli.Pamatujte si,že na vás dojde a to brzy!!!!!Máte se na co těšit!!Už ted' je mi vás tak trochu ,líto'.
24.12. | 22:19 wemo
6
Náhlasit nevhodný komentář
... klobouk dolů před těma kdo pomohli a chtěj pomoci .. jsem opravdu rád že se najdou v dnešní době ještě lidi kteří pomůžou .. krásné svátky všem .. !!!
24.12. | 20:22 miroslav80
4
Náhlasit nevhodný komentář
Psal jsem vcera hned kdyz jsem videl Vasi reportaz v televizi na mail zpravy@tn.cz s zadosti o nejaky kontakt a neprisla mi ani zadna odpoved :(( Ale jsem rad, ze se nasli i dalsi, kteri se ke kontaktu dostali..