Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 9. 2009

Desetiletý kluk boural na čtyřkolce. Nedal přednost autu

Čtyřkolka a policie
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto.

Desetiletý chlapec v úterý odpoledne havaroval na čtyřkolce v obci Nová Dědina na Kroměřížsku.

Chlapec utrpěl středně těžká zranění a vrtulník olomouckých záchranářů ho přepravil do nemocnice, řekla policejní mluvčí Barbora Balášová.


Desetiletý řidič vyjížděl na čtyřkolce svých rodičů z vedlejší silnice na hlavní. Nedal přednost přijíždějící řidičce osobního vozu. Policie prověřuje, jakým způsobem se chlapec ke čtyřkolce dostal.


Mluvčí záchranářů Petr Olšan sdělil, že chlapce se zlomeninou stehenní kosti a vážným poraněním hrudníku transportoval vrtulník do Dětské nemocnice v Brně Černých Polích.

tn.cz / Mediafax

Diskuze

17.9. | 08:51 Jiří Radosta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tady ale nejde o to jestli nechat dítě jezdit na fichtlovi nebo na 4kolce. ale o tom že se nedá pustit dítě na silnici.
16.9. | 14:04 topka55
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dnes už kozí dechy nejsou tak se jezdí na čtyřkolkách .Rozdíl v tom vidím pouze cenový!!
16.9. | 13:43 sellera
0
Náhlasit nevhodný komentář
no fakt je ten, ze v nejakych trinacti jsem taky lital na fichtlovi, ale na druhou stranu jsem mel od otce totalni zakaz na klasickou silnici, jinak bych dostal pres hubu.. Takze souhlasim s tvrzenim, ze kluci jsou kluci, ale na druhou stranu rodice na tom maji take podstatnou cast viny..
16.9. | 12:01 darkss
0
Náhlasit nevhodný komentář
rstepan: Souhlasím s tebou, kraviny se dělaly a dělat budou, ale mi jsem jezdily v době kdy nebylo tolik aut a nejdřív jsme jezdily po polích a odlehlých cestách.
16.9. | 11:11 Rudolf Stepan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hm, ja teda nevim..dnesni ladez, mel zdechnout...hele, je mi pres 50-sat a ze bych jako kluk delal mensi malery, tak to jsem nedelal. takze ty kecy, to za mych mladych let nebylo a pod...to muzou poustet jen blbove. Bylo, je to a bude ...kluciu delaj vzdycky blbosti..no, a nekdy to bohuzel nevyjde.
16.9. | 10:29 Jiří Radosta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Rodiče by postih dostat měli. Nic proti svezení ale rozhodně ne po silnici. pokud ho chtějí nechat jezdit tak ať si jezdí po zahradě. na silnici nemá co dělat.
16.9. | 07:14 Petr
0
Náhlasit nevhodný komentář
A proč by se jako nemohl svézt? Vždyť je to kluk a k tomu tohle patří. Já jsem od nějakých deseti let taky sedlal pionýra, pak Simsona, Jawu 350.... Řidičák jsem na to nikdy neměl a nic se nestalo.
15.9. | 22:36 markokomar
0
Náhlasit nevhodný komentář
ricardo---ty jsi debil---ubohej chudáček
15.9. | 21:00 Lucie Valášková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zdechnout jsi měl tak akorát ty.Nejhorší je lidská závist.Měl by ses zamyslet nad tím co píšeš a dle toho co jsi napsal se ani nedivím,že ti ji nikdo nekoupil
15.9. | 16:45 Petr Petr
0
Náhlasit nevhodný komentář
DNEŠNÍ ROZMAZLENÁ A NEVYCHOVANÁ MLÁDEŽ SI DOVOLÍ SKUTEČNĚ VŠECHNO.