Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2014 08:54
smrt češek

Detaily o nevěře! Kramný se dozvěděl, jak PŘESNĚ ho Monika podváděla!

Monika a Klárka Kramné a Petr Kramný
Zdroj: Facebook / TN.cz

Advokátka Petra Kramného Jana Rejžková oznámila, že Monika Kramná byla svému Petrovi nevěrná. Kramný prý znal přesné detaily toho, jak mu zahýbala.

Zlínská advokátka Petra Kramného Jana Rejžková tvrdí, že nevěra neměla na smrt Moniky Kramné žádný vliv. Petr Kramný se prý o tom, že ho manželka podváděla, dozvěděl až po její smrti - více ZDE
 

Monika Kramná zemřela za záhadných okolností během letní dovolené v egyptské Hurghádě. Tehdy tam umřela také její dcera Klárka. Policie podezírá z dvojnásobné vraždy právě Petra Kramného, ten ale od začátku celého případu tvrdí, že je bez viny.
 

"Nevěra byla prokázána. Ve spisu je to (nevěra) potvrzené jednou. Bohužel se to stalo. Z výpovědí od okolí manželky se doslechl hlavně detaily nevěry," uvedla pro ahaonline.cz Rejžková.  
 

JASNOVIDKA TVRDÍ, ŽE MÁ DĚSIVÝ VZKAZ ZE ZÁHROBÍ OD DUŠE MONIKY KRAMNÉ! KDO JI ZABIL? VÍCE ZDE!
 

Jenže teorie, že Kramný vraždil právě proto, že mu byla Monika nevěrná, stojí dost na vodě. Podle Rejžkové se totiž to, že ho manželka podváděla, dozvěděl, až po její smrti.
 

Už nyní je jasné, že v případě Petra Kramného půjde o souboj obžaloby a obhajoby. Policie tvrdí, že Kramný svou rodinu vyvraždil pomocí elektřiny, advokátka Rejžková to považuje za nesmysl. Bude-li Kramnému prokázána vina, hrozí mu výjimečný trest.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězdě Beverly Hills se zhroutil život a má 40 kilo. Kvůli nevěře!

Hezoun Gránský z Gymplu: Měl jsem holku, ale zradila mě. Byla to známá herečka!

sta TN.cz