Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Aktualizováno 26.6. 2014 15:14
co vy na to?

Domácí porod na Šumavě: Dítě zemřelo, protože matka i babička SELHALY

Lucie porodila doma
Zdroj: facebook.com

NOVÁ FAKTA: Při domácím porodu dvacetileté ženy zemřelo v pondělí večer v Kašperských Horách dítě. Vše nasvědčuje tomu, že na vině je prvorodička a také její matka, které fatálně selhaly.

Domácí porod mladé ženy z Kašperských hor skončil v pondělí večer tragédií. Dítě zemřelo. S porodem dvacetileté Lucii pomáhala její matka. Když záchranáři přijeli na místo, nestačili se divit, vedle krvácející ženy ležela i mrtvolka novorozené holčičky. To, že zdravotníci vyjíždějí ke zpackanému domácímu porodu, se dozvěděli až na místě. Rodina tuto informaci dispečerce zamlčela.
 

"Případ si převzali kriminalisté z krajského ředitelství policie. V současné době probíhá prověřování všech okolností," uvedla mluvčí krajské policie Ivana Telekešová. Příčinu úmrtí dítěte určí až soudní pitva. "Zároveň řekne, zda bylo dítě donošené nebo ne. Od toho se bude odvíjet právní kvalifikace případu," doplnila Telekešová.

 

Podívejte se na reportáž o případu:
 

Dosud nebylo zahájeno vyšetřování pro žádný trestný čin. "Rodina nahlásila, že žena krvácí. Lékař už při příjezdu novorozenci nemohl pomoci," uvedla Ptáčková.
 

Podle našich informací matka uvedla, že je dcera "asi těhotná a že asi potrácí". Dítě bylo donošené a vážilo 3,4 kilogramu. Jeho matka tvrdila, že je těhotná pět měsíců.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejbizarnější pár světa čeká dítě. Zvládne drobounká herečka porod obřího Ukrajince?

Porodila syna v 5 letech! Podívejte se na fotky nejmladší matky světa

sta / tn.cz ČTK