Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.7. 2013 15:19
Rodinné problémy

DRAMA V TĚŠÍNĚ: Opilý sebevrah si pletl oprátku z biče na střeše supermarketu!

Muž hrozí stále
Zdroj: Mediafax

Pořádné drama se odehrála u jednoho českotěšínského supermarketu. Muž vylezl na střechu a chtěl skoncovat se životem. Na střeše si pletl oprátku z biče! Přečtěte si proč.

Muž z Českého Těšína už nezvládal rodinné problémy, proto se rozhodl skoncovat se životem. Vylezl na střechu českotěšínského Kauflandu a začal si plést oprátku z biče. Nakonec ho však zachránili hasiči.
 

"Jednalo se o muže středního věku, který odmítal komunikovat a opustit střechu supermarketu. Nakonec se hasičům ve spolupráci s kolegy s obecní policie podařilo muže zpacifikovat a nezraněného předat kolegům ze záchranné služby," uvedl zástupce tiskového mluvčí severomoravských hasičů Marek Gašprín.
 

Podle zasahujících strážníků byl muž opilý a dožadoval se, aby mohl mluvit s přítelkyní nebo matkou. S nimi měl prý nějaké spory, řekl pro portál iDnes.cz českotěšínský strážník Jiří Chasák.
 


Strážníkům se nakonec podařilo muže zachránit. Když s ním hasič vyjednával a rozmlouval mu sebevraždu, připlížili se k němu zezadu městští strážníci a strhli ho z okraje střechy na střechu. "Všichni ho silně drželi, než mu hasič odřezal koženou oprátku," popsal pro iDnes.cz strážník Jaroslav Vašek.

tn.cz / hmr