Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2012 13:13
Děsivý nález

Důchodce našel v popelnici urny s lidským popelem

Důchodce našel tři urny s lidským popelem v popelnici před domem, kde bydlí. Policisté teď hledají pozůstalého, který se tímto zavrženíhodným způsobem lidských ostatků zbavil.

Tři urny s lidskými ostatky našel devadesátiletý muž v popelnici v Přešticích na jihu Plzeňska. Hned to oznámil policii.


ČTĚTE TAKÉ:
Poprask na Oscarech! Baron Cohen posypal rudý koberec popelem z urny

 

"Zatím šetříme, jestli případ naplní skutkovou podstatu trestného činu hanobení lidských ostatků. Přeštičtí kolegové na případu intenzivně pracují, podle čísel uvedených na urnách zjišťují, komu patřily a co se vlastně stalo,“ řekla policejní mluvčí Ivana Telekešová.

 

Dvě plechové a jednu plastovou urnu našel devadesátiletý muž v neděli v odpadcích před domem. Pokud případ policisté vyhodnotí jako hanobení lidských ostatků, hrozí pozůstalému až dva roky vězení.


 

tn.cz / mediafax / kos

Diskuze

21.5. | 16:45 pivnimuska
1
Náhlasit nevhodný komentář
Třeba měl ten popel na sypání chodníků v zimě a teď na jaře už ho nepotřeboval.
21.5. | 14:03 Ludislava Posiřilová
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Peníze, peníze a zase peníze. Asi neměl nebo neměla na to zaplatit si místo na hřbitově, což nikoho ale neomlouvá. Dá se udělat rozptyl, nebo to vyřešit jinak, než své příbuzné šupnout do popelnice. Je hrůza, co se tu děje. Hold tu máme demokracii a rozdělení vrstev obyvatel na bohaté a na ty, ...
21.5. | 13:37 kalnormin1
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Pachatel je dobytek, měl by dostat vyšší trest než ty dva roky. Urny mohl pohřbít důstojněji.