Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.4. 2014 13:24
Pokus o sebevraždu

Dva mladíci z Děčina chtěli společně spáchat sebevraždu! Zachránily je kamarádky

Alkohol - Ilustrační foto
Zdroj: Mediafax

Kamarádi na život a na smrt. Tímto heslem se nejspíš řídili dva mladíci v Děčíně, kteří si chtěli sáhnout na život. Společně chtěli spáchat sebevraždu, policisté je nalezli ležet na posteli úplně na mol.

Vše začalo tím, když dvě mladé dívky potkaly hlídku děčínských strážníků. Dívkám prý jejich kamarád (23) poslal SMS zprávu, ve které uvedl, že chce spáchat sebevraždu.

 

"Mladík si následně vypnul telefon. Dále uvedly, že kamarád je určitě doma, protože v bytě hraje televize, ale na zvonění a bouchání nikdo nereaguje," uvedl mluvčí strážníků Tomáš Pavlík.

 

Strážníci se i přesto pokoušeli na mladíka dozvonit a dobouchat. Když neotevíral, přivolali státní policisty a následně také hasiče. Ti se do bytu dostali násilím.

 

 

"Na stole v kuchyni ležely dva dopisy na rozloučenou a v posteli ve vedlejší místnosti hlídka PČR společně s hlídkou MP nalezla dva mladíky, zcela zjevně pod vlivem alkoholu," doplnil Pavlík.

 

Jeden z mladíků řekl, že spolykali prášky a zapili je alkoholem, protože se chtěli společně zabít. Oba mladé muže si převzali do své péče přivolaní záchranáři, kteří je převezli do nemocnice.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šílené! Tato krásná dívka spáchala sebevraždu. Proč?

Bizarní sebevražda: Americký rapper si uřízl penis a skočil z balkonu

TN.cz
Reklama