Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.4. 2013 12:41
jihlavská vražda

FOTO ze života Petřiných vrahů: Michal se fotil s podprsenkou, pak mučil a zabíjel

Kisiov
Zdroj: facebook.com
Michal Kisiov s podprsenkou. Dobře se tehdy bavil

Podívejte se na dosud nepublikované fotky Michala Kisiova a Tomáše Zavřela. Jeden se ukazuje dokonce v podprsence. Jaký byl život a dospívání vrahů patnáctileté Petry Vondrákové?

Tomáš Zavřel a Michal Kisiov. Dva mladíci, které v současné době nenávidí snad celé Česko. Policie je označila za vrahy patnáctileté Petry Vondrákové. Třetí chlapec z party Jakub Doležal tvrdí, že se na brutální umučení své kamarádky jen díval. Prý byl vyděšený z počínání svých dvou kamarádů a bál se jich.
 

Co jsou Zavřel a Kisiov zač? Obrázek, který si o nich díky sociálním internetovým sítím a svědectví přátel můžeme udělat, není lichotivý.


Oba mladíci trávili život na hraně zákona. Užívali drogy, na které si opatřovali peníze drobnými krádežemi. O Zavřelovi kamarádka uvedla, že si dokonce vydělával homosexuální prostitucí. 
 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE

 

Jejich přátelé i někteří odborníci jsou přesvědčeni, že otřesného činu se dopustili pod vlivem alkoholu a drog. Kamarádi hovoří o závislosti na pervitinu. Podívejte se na fotky z jejich soukromí, které o nich hodně vypovídají:
 

112

GALERIE: Ze života vrahů Petry Vondrákové

Zdroj: facebook.com

Tomáš Zavřel - 6

Tomáš Zavřel jako malý kluk

Hodnocení:

 

Na jedné z fotek je Kisiov zachycen na diskotéce v dámské podprsence. Chtělo by se říct, že podobně provokuje spousta jeho vrstevníků. Ale ve světle brutální vraždy i tato fotka podává děsivé svědectví o povaze mladého vraha.  
 


 

DISKUTOVAT MŮŽETE ZDE!

sta TN.cz