Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 5. 2011

Gulyáš zotročoval spoluvězně! DOSTAL 9 LET!

pavel gulyáš
Zdroj: Mediafax

Na devět let do vězení má jít Pavel Gulyáš za to, že ve věznici v Litoměřicích zotročoval a znásilňoval svého spoluvězně. Senát Krajského soudu v Ústí nad Labem ho uznal vinným z pohlavního zneužití a vydírání.

Gulyáš měl loni na jaře nutit Patrika M. k různým úsluhám. Mimo jiné mu musel prát prádlo, vařit kávu, masírovat nohy a také poskytovat orální sex. Svou oběť brutálně bil a nutil, aby mu byla po vůli.

Gulyáš u soudu vinu odmítl, obvinění jsou prý pomstou ostatních vězňů za to, že jim občas vlepil facku. Drobné úsluhy prý jsou ve věznicích běžné.

ČTĚTE TAKÉ:
Lakatoš ZNÁSILNIL SPOLUVĚZNĚ! Nutil ho k orálnímu sexu!


Soud jeho obhajobě neuvěřil a vyměřil mu souhrnný trest, ve kterém spojil předchozí odsouzení na čtyři roky za prodej drog.

Rozsudek není pravomocný, Gulyáš se proti němu na místě odvolal.

Mediafax

Diskuze

1.6. | 11:53 lao-c
0
Náhlasit nevhodný komentář
Gulyáš asi si myslel že dostanou porodné a nějaké socialní dávky ale přepočital se kolega nebyl těhotný a jěště ho prasknul takova smula.
31.5. | 20:16 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
to je tady v ty republice strasny. Uz zase jeden rasista v kriminale naprosto nekompromisne vykouril brko chudákovi cikanovi. a dyz mu to nestacilo tak mu este za trest namasiroval nohy a vypral začouzeny pradlo. ozaj rasistickej stat. A chudakovi romovi za to zvedno trest a jeste ho nutijo aby se ...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme