Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.4. 2009 15:16

Hasiči vyprošťovali zasypaného muže. Zavalila ho hlína

Záchranná služba. Ilustrační foto
Zdroj: Jindřich Kodíček
Záchranná služba. Ilustrační foto

V Černolicích u Prahy zasypala hlína muže. Spadl do výkopu pro potrubí.

Hasiči a záchranáři vyprošťovali zavaleného muže, kterého v úterý odpoledne zasypala hlína ve výkopu v Černolicích na Praze-západ. Informace potvrdil mluvčí středočeských hasičů Ladislav Křivan.


Podle Štěpánky Zatloukalové, mluvčí policie Praha-venkov, už byl muž vyproštěn a záchranáři ho převezli na traumatologické centrum. "Podle našich informací by zavalený muž neměl být dělník, který na výkopu pracoval. Zřejmě šlo o náhodného kolemjdoucího,“ dodala Zatloukalová.


"Mohu zatím jen potvrdit, že jde o muže, který je zavalen asi do výše 1,5 metru, a že se ho snaží záchranáři vyprostit, ale víc skutečně nevím," uvedl před 15. hodinou Křivan.


Mluvčí středočeských záchranářů Patrik Merhaut potvrdil, že na místě zasahují vedle hasičů i záchranáři. "Muž je při vědomí a komunikuje,“ upřesnil.


"Jedná se prý o čerstvý výkop pro vodovodní potrubí a muž je zavalen do výše prsou," dodala mluvčí Prahy-venkov Štěpánka Zatloukalová. Údajně je muž ve výkopu napojen na přístroje a pracuje se na jeho vyproštění.

vrl tn.cz / Mediafax
Reklama