Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.3. 2014 19:45
smrt petry

Nikola a Lucie z Jihlavy míří k soudu! Jejich svědectví může vrahy Petry definitivně "dorazit"

Svědectví Lucie Š. a Nikola H. bude zásadní
Zdroj: facebook.com

VRAŽDA PETRY (15): Zítra zřejmě padne rozsudek nad Kisiovem, Zavřelem a Doležalem, kteří čelí obvinění, že umučili patnáctiletou Petru z Jihlavy. Co u soudu řeknou Nikola H. a Lucie Š., které se k prvnímu stání nedostavily? Jejich svědectví může být klíčové.

Lucie Š. a Nikola H. patřily do jihlavské party kolem Michala Kisiova a Tomáše Zavřela. Dobře znaly také Jakuba Doležala i zavražděnou Petru V.
 

Patřily ke skupince mladých lidí, kteří volný čas tráví poflakováním po různých bytech, popíjením alkoholu a testováním drog. Co je spojovalo dál? Byla to zejména jihlavská diskotéka Ponorka, kde se celý šokující případ vlastně začal odvíjet.
 

Pak už to veřejnost dobře zná. Petra přišla do bytu za Kisiovem, ten ji po hádce vyhodil z okna, když pád přežila, zavolal kamarády Doležala a Zavřela a řešilo se, co s dívkou udělají. Nakonec ji dorazili jako zvíře a její tělo hodili do popelnice. Za to jim hrozí výjimečné tresty.
 

Lucie Š. k prvnímu soudnímu stání nedorazila. Je ve vysokém stupni těhotenství, čímž odůvodnila svou neúčast. Nikola H. se pak na soud "vybodla" bez omluvy.
 

Jejich svědectví může být klíčové. Nikola H. by k soudu měla určitě dorazit, nebo si koleduje o pořádný malér. Svědectví Lucie Š. bude kvůli jíjímu těhotenství zřejmě přečteno ze záznamu.
 

Obě dívky trávily osudný večer v jihlavských ulicích a policie i soud věří, že díky svým vzpomínkám dokážou zrekonstruovat, co se přesně dělo. A také jaký podíl na bestiální vraždě má Jakub Doležal, který stále tvrdí, že dívku přímo nezavraždil, "jen" pomohl její tělo nacpat do popelnice.  
 

Všem třem mladíkům hrozí výjimečné tresty. Přitíží jim i to, že po vraždě hráli divadlo, jak jim tehdy pohřešovaná Petra chybí a předstírali, že ji usilovně hledají.
 

ON-LINE přenos z brněnské soudní síně sledujte ve středu 5. března na webu TN.cz. Lze očekávat, že nad vrahy padne rozsudek.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejpekelnější fotky z diskoték: Tihle lidé se teď propadají studem

Sestra Julie Roberts byla nalezena mrtvá! Asi se předávkovala

sta TN.cz
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?