Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.2. 2011 21:03

EXKLUZIVNÍ VIDEO! V pražské tramvaji ZASTŘELILI muže v bomberu

Muž zastřelil cestujícího v tramvaji na konečné stanici v pražské Hostivaři. Pak utekl a policie po něm pátrá.

Zatím neznámý muž zastřelil asi hodinu po páteční půlnoci cestujícího v tramvaji na konečně zastávce v pražské Hostivaři. Mrtvý zůstal na sedadle, pachatel utekl, zjistila na místě agentura Mediafax.


Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji - 3
Zdroj: Mediafax Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji

 
Násilný čin se stal v tramvaji číslo 22 poté, co přijela na konečnou výstupní stanici Nádraží Hostivař. "Padl výstřel a pachatel utekl," řekl Mediafaxu jeden ze zasahujících policistů.

ČTĚTE TAKÉ:
 
Mladý 34letý muž zůstal s prostřelenou hlavou sedět bez známek života na sedadle v předním voze soupravy. Na sobě měl tmavou bundu s kapucí přetaženou přes hlavu. Přivolaný lékař záchranné služby už mu nemohl pomoci.
 
PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:
 

"Řidič si po vystoupení cestujících všiml muže sedícího na sedadle v přední části soupravy. V domnění, že spí, jej chtěl vzbudit. Přitom ale zjistil, že je zraněn na hlavě. Okamžitě proto přivolal záchrannou službu a policii. Lékař, který se na místo dostavil, ale konstatoval, že muž je mrtev a zemřel na následky střelného poranění," řekla Mediafaxu policejní mluvčí Eva Miklíková.

Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji - 2
Zdroj: Mediafax Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji

"V průběhu vyšetřování kriminalisté zjistili, že muž nastoupil do zmíněné tramvajové linky těsně před tři čtvrtě na jednu ráno na zastávce MHD I.P.Pavlova. Zde stál ještě asi sedm minut opřený o zeď provozovny rychlého občerstvení KFC. Po nastoupení do prvního vozu soupravy si sedl na přibližně páté sedadlo v řadě za řidičem.

Bomber, kanady a mikina s lebkou

Na sobě měl černou bundu, tzv. bomber, z pod které vyčnívala zelená mikina s nápisem „Budějovická“ na hrudi. Místo písmene „o“ zde ale byla vyobrazená lebka. Pod touto mikinou měl ještě mikinu černé barvy s kapucí, kterou měl na hlavě. Dále měl na sobě seprané, v dolní části ohrnuté džíny, a na nohou černé kanady," pokračovala mluvčí.

 
 
Policisté včetně psovodů začali krátce po činu prohledávat okolí. Pachatele se jim dosud nepodařilo dopadnout. Případ si převzala kriminální služba. Kriminalisté do pěti ráno ohledávali místo činu a zajišťovali v tramvaji stopy.

"Případ kriminalisté vyšetřují jako podezření z trestného činu vraždy," uvedla pražská policejní mluvčí Eva Miklíková s tím, že bližší informace budou k dispozici během dne.

 

Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji - 4
Zdroj: Mediafax Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji

Policisté se obracejí zejména na všechny cestující, kteří po půlnoci cestovali tramvajovou linkou č. 22 jedoucí ze stanice Bílá Hora do Hostivaře, a mohli si všimnout něčeho podezřelého, aby se co nejdříve ozvali na linku 158.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SMRT provází tramvaj č 22! ROZBOR NUMEROLOŽKY

Mediafax

Diskuze

7.2. | 18:34 japam
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro hnusnanova:1)Hodně jsi mě pobavil kritikou pravopisu jiných diskutérů,možná by sis mohl občas přečíst sám po sobě to,co jsi zplodil.Ale to je samozřejmě jen nezávazný návrh a vůbec nepochybuji,že ty,ve své bohorovnosti,nebudeš akceptovat nic z toho,co řekne takovej debi.l,jako jsem já.2)Divim ...
7.2. | 12:56 hnusnanova
0
Náhlasit nevhodný komentář
japam - ty jsi tak hodněj...děkuji, ale bohužel jsi de.bil, ale myslíš si, žše jsi fakt chytrej, ale jsi debi.l, věř mi
7.2. | 12:54 hnusnanova
0
Náhlasit nevhodný komentář
su-sed...nauč se vyjmenovaný slova po "L"....prej "slišel"..za ten pravopis by jsi taky zasloužil minimálně přes hubu
7.2. | 10:12 su-sed
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro moláka. zdarec zkus se mnou nějak spojit, chtěl bych se z rudolfem rozloučit a kontakty na tabáka, nebo marušku jsou dávno v trapu
7.2. | 09:56 su-sed
0
Náhlasit nevhodný komentář
zdarec Vaše diskuze mi příde dost morbidní!, a soudit člověka jen podle toho jak se oblékal, nebo co kdo o něm slišel je hnus. Za dobu co jsem Rudolfa znal nikomu neublížil!, spíš naopak, snažil se pomoct i když jí od něj nikdo nečekal! Punk´s not dead RUDOLFE!
7.2. | 09:40 japam
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro hnusnanova:Že mě to ani nepřekvapuje,že je ve tvém příspěvku zase matka....asi Oidipovský komplex,nebo tak nějak,že???To ale nechám na posouzení tvým ošetřujícím lékařem.Co se týká buzny,tak jsem rezignoval,neboť je zřejmé,že tento výraz je tvým oblíbencem,a jak známo - zvyk je železná košile.S ...
7.2. | 00:22 hnusnanova
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro japam - jdi do kun.dy tvojí matky buzno
6.2. | 21:44 japam
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro hnusnanova:Co furt máš s tim vražděnim matek,synů,dcer a jiných?Já bych to viděl asi takhle: 1) Máš zvichřelou fantazii,plácáš nesmysly,nevzal sis obvyklou denní dávku léků nebo něco podobnýho.Nebo 2) Ten chlápek skutečně někoho zavraždil,ty víš koho a asi tušíš,kdo by se mu mohl pomstít,a v ...
6.2. | 17:15 molak
0
Náhlasit nevhodný komentář
ahoj Lidi, znal jsem ho Slavíka, nemyslím si, že měla význam jeho mikyna jak píšou a říkají v televizi, on jel v drogách a měl možnost aby vůbec k tomuto nedošlo, ještě před 3 týdny jsem ho viděl a vrátil se po léčbě opět k tomu, začal lhát o sestře, že za ním přijela z Anglie atd... vrátil se k ...
6.2. | 15:46 hnusnanova
0
Náhlasit nevhodný komentář
stagemaster - naprostej souhlas, akorát si myslím, že to nemusel bejt zrovna cizinec...