Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.2. 2011 21:03

EXKLUZIVNÍ VIDEO! V pražské tramvaji ZASTŘELILI muže v bomberu

Muž zastřelil cestujícího v tramvaji na konečné stanici v pražské Hostivaři. Pak utekl a policie po něm pátrá.

Zatím neznámý muž zastřelil asi hodinu po páteční půlnoci cestujícího v tramvaji na konečně zastávce v pražské Hostivaři. Mrtvý zůstal na sedadle, pachatel utekl, zjistila na místě agentura Mediafax.


Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji - 3
Zdroj: Mediafax Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji

 
Násilný čin se stal v tramvaji číslo 22 poté, co přijela na konečnou výstupní stanici Nádraží Hostivař. "Padl výstřel a pachatel utekl," řekl Mediafaxu jeden ze zasahujících policistů.

ČTĚTE TAKÉ:
 
Mladý 34letý muž zůstal s prostřelenou hlavou sedět bez známek života na sedadle v předním voze soupravy. Na sobě měl tmavou bundu s kapucí přetaženou přes hlavu. Přivolaný lékař záchranné služby už mu nemohl pomoci.
 
PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:
 

"Řidič si po vystoupení cestujících všiml muže sedícího na sedadle v přední části soupravy. V domnění, že spí, jej chtěl vzbudit. Přitom ale zjistil, že je zraněn na hlavě. Okamžitě proto přivolal záchrannou službu a policii. Lékař, který se na místo dostavil, ale konstatoval, že muž je mrtev a zemřel na následky střelného poranění," řekla Mediafaxu policejní mluvčí Eva Miklíková.

Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji - 2
Zdroj: Mediafax Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji

"V průběhu vyšetřování kriminalisté zjistili, že muž nastoupil do zmíněné tramvajové linky těsně před tři čtvrtě na jednu ráno na zastávce MHD I.P.Pavlova. Zde stál ještě asi sedm minut opřený o zeď provozovny rychlého občerstvení KFC. Po nastoupení do prvního vozu soupravy si sedl na přibližně páté sedadlo v řadě za řidičem.

Bomber, kanady a mikina s lebkou

Na sobě měl černou bundu, tzv. bomber, z pod které vyčnívala zelená mikina s nápisem „Budějovická“ na hrudi. Místo písmene „o“ zde ale byla vyobrazená lebka. Pod touto mikinou měl ještě mikinu černé barvy s kapucí, kterou měl na hlavě. Dále měl na sobě seprané, v dolní části ohrnuté džíny, a na nohou černé kanady," pokračovala mluvčí.

 
 
Policisté včetně psovodů začali krátce po činu prohledávat okolí. Pachatele se jim dosud nepodařilo dopadnout. Případ si převzala kriminální služba. Kriminalisté do pěti ráno ohledávali místo činu a zajišťovali v tramvaji stopy.

"Případ kriminalisté vyšetřují jako podezření z trestného činu vraždy," uvedla pražská policejní mluvčí Eva Miklíková s tím, že bližší informace budou k dispozici během dne.

 

Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji - 4
Zdroj: Mediafax Neznámý pachatel zastřelil mladého muže v tramvaji

Policisté se obracejí zejména na všechny cestující, kteří po půlnoci cestovali tramvajovou linkou č. 22 jedoucí ze stanice Bílá Hora do Hostivaře, a mohli si všimnout něčeho podezřelého, aby se co nejdříve ozvali na linku 158.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SMRT provází tramvaj č 22! ROZBOR NUMEROLOŽKY

Mediafax