Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.8. 2011 18:22

HRŮZNÝ PŘÍPAD ZNÁSILNĚNÍ! Tři Romové donutili ženu k sexu. Manžela chtěli ZBÍT!

HRŮZNÝ PŘÍPAD ZNÁSILNĚNÍ! Tři mladíci donutili ženu k sexu. Manžela chtěli ZBÍT!
Zdroj: TN.cz

Tři mladíci zastavili s autem minulý týden u pěšky jdoucího manželského páru v Olomouci s tím, že je zavezou domů. Manželé souhlasili, mladíci je však zavezli za město a tam později ženu znásilnili, uvedla ve středu policejní mluvčí Marie Štrbáková. Podle informací TV Nova byli násilníci údajně romské národnosti.

"Muž se ženou s odvozem souhlasili, nasedli do vozidla a upřesnili adresu bydliště. Muži je však odvezli na odlehlé místo poblíž motorestu Prachárna u obce Křelov. Zde manželský pár vystoupil z vozidla a žádal o odvezení k bydlišti. Žena krátce na to nastoupila zpět do vozidla a trvala na odvezení. Po muži, který zůstal venku, požadovali mladíci finanční hotovost. Ten se bránil a následně ho jeden z mladíků udeřil pěstí do obličeje. Muž se však nebránil, jen volal o pomoc. Mladíci nasedli do vozidla a s ženou odjeli,“ popsala incident mluvčí.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova


ČTĚTE TAKÉ:

Němce zatkli v Česku! V USA dostal 20 let za znásilnění

 

Při jízdě začali mladíci ženu ve vozidle sexuálně obtěžovat a vyhrožovat jí ublížením manželovi, pokud se nepoddá. Žena v obavě o zdraví a život svého muže mladíkům vyhověla. Za to ji mladíci slíbili, že se pro jejího manžela vrátí. Odstavili vozidlo a ženu znásilnili.

 

Napadený muž zavolal na policii. Policisté pak našli v blízkém okolí vozidlo s ženou i pachateli, které na místě zadrželi. Tři mladíci ve věku 18, 20 a 21 let jsou ve vazbě a hrozí jim deset let vězení.

tn.cz / Mediafax