Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 1. 2014
Seznámila je

Já jsem ji seznámila s VRAHEM, pláče kamarádka ubodané Elišky!

Zavražděná Eliška pocházela z Mostu
Zdroj: facebook.com

Jednadvacetiletou Elišku podle všeho ubodal muž, kterého dívka znala dva měsíce. Seznámila ji s ním její kamarádka Nikola, která je z celé události zdrcená. Dává si vinu!

Policie dnes dopadla vraha, který Elišku zabil v jejím bytě  a odnesl si z něj 15 tisíc korun. Kriminalistům se přiznal a uvedl, že znal dívku asi dva měsíce. Kamarádka Elišky Nikola, která je seznámila, je psychicky na dně.

 

"Eliška byla obrovsky skvělý člověk. Pro nás by se rozdala. Všichni kamarádi ji měli rádi," řekla Nikola Blesku a  s pláčem dodala: "Eliška byla skvělá. Nezasloužila si to, jak odešla, to, co jí udělal."

 

Nikola a Eliška se znaly už z mosteckého gymnázia, a pak šly obě studovat do Prahy. Ani Nikola vraha neznala dlouho. Seznámila se s ním krátce před Eliškou. Víc o něm ale mluvit nemohla, policie jí to kvůli vyšetřování nepovolila.

 

 

Jednadvacetiletá dívka byla zavražděna v pondělí odpoledne v  pražské Vratislavově ulici. Objevily se i spekulace, že vrah tělo naivní dívky znetvořil. Nyní je v cele předběžného zadržení a hrozí muži 20 let vězení až výjimečný trest.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

Herečka z Melrose Place před soudem za zabití: Hrozí jí 15 let v base!

pet TN.cz