Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 1. 2014
Seznámila je

Já jsem ji seznámila s VRAHEM, pláče kamarádka ubodané Elišky!

Zavražděná Eliška pocházela z Mostu
Zdroj: facebook.com

Jednadvacetiletou Elišku podle všeho ubodal muž, kterého dívka znala dva měsíce. Seznámila ji s ním její kamarádka Nikola, která je z celé události zdrcená. Dává si vinu!

Policie dnes dopadla vraha, který Elišku zabil v jejím bytě  a odnesl si z něj 15 tisíc korun. Kriminalistům se přiznal a uvedl, že znal dívku asi dva měsíce. Kamarádka Elišky Nikola, která je seznámila, je psychicky na dně.

 

"Eliška byla obrovsky skvělý člověk. Pro nás by se rozdala. Všichni kamarádi ji měli rádi," řekla Nikola Blesku a  s pláčem dodala: "Eliška byla skvělá. Nezasloužila si to, jak odešla, to, co jí udělal."

 

Nikola a Eliška se znaly už z mosteckého gymnázia, a pak šly obě studovat do Prahy. Ani Nikola vraha neznala dlouho. Seznámila se s ním krátce před Eliškou. Víc o něm ale mluvit nemohla, policie jí to kvůli vyšetřování nepovolila.

 

 

Jednadvacetiletá dívka byla zavražděna v pondělí odpoledne v  pražské Vratislavově ulici. Objevily se i spekulace, že vrah tělo naivní dívky znetvořil. Nyní je v cele předběžného zadržení a hrozí muži 20 let vězení až výjimečný trest.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poprava podnikatele: Z vraždy je obviněn Dejdarův švagr!

Herečka z Melrose Place před soudem za zabití: Hrozí jí 15 let v base!

pet TN.cz

Diskuze

11.1. | 17:32 Antonín Sádlík
6
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud budou ti rádoby humanisté stále tvrdit,že vrazi mají nějaká práva,bude to stále horší!Darebák,který dokáže vzít život bližnímu - nota bene ženě,ještě k tomu pro pár mizerných korun,nemá právo žádné a je třeba i ním takto jednat.Žádný "fajnový" kriminál,ale tak jak za ...
11.1. | 11:57 rychl
6
Náhlasit nevhodný komentář
V dnešní době se nedá nikomu věřit!!!Hl.když to někde neznáte a narazíte na nějakýho pobudu,co vás osloví a vy se chytnete.Nejlepší je si každého nejdřív prověřit,jestli má praci atd.
11.1. | 10:10 Ukradeny Trotl
2
Náhlasit nevhodný komentář
Milá Nikolo. Zkus se někdy zamyslet nad tím s jakou partií trávíš většinu času a pak můžeš začít zpytovat svědomí. Pokud se jedná o bárové vymetače tak je jen otázkou času kdy na někoho podobného narazíš ty. Pokud se, ale jedná o slušné lidi kteří mají své koníčky, chodí do práce a do baru zavítají ...
11.1. | 07:05 andr11
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ke zdi nebo provaz nic jiného si nezaslouží.Upřimnou soustrast rodině.