Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2012

Jako v Okresním přeboru! Fotbalistům vykradli šatny

Zdroj: TV Nova

Poněkud nezvyklou krádež vyšetřují policisté z České Lípy. Zloděj vykradl zamčené šatny fotbalistů Dubnice, kteří hostovali v Mimoni. Jeho podobu sice později zachytila kamera bankomatu, ale nikdo z týmů ani fotbalových diváků ho nepoznal.

Přesně jako ve filmu Okresní přebor si připadají fotbalisté Dubnice. Během utkání jim vykradli šatny. Asi nejzáhadnější okolností na celém případu je, že zloděj si podle fotbalistů šatnu odemkl vlastním klíčem.
 

Účastníkům fotbalového turnaje ukradl 5 platebních karet, 4 mobilní telefony, dále peníze v hotovosti, osobní věci a doklady. Kluby se teď podezřívají, kdo za to může.
 

Klíče putují z týmu do týmu a možná si někdo udělal kopii. „Zprvu nám nikdo nevěřil. Mysleli si, že jsme si to vybrali sami. Říkám, proč bychom si to vykrádali? Tím, že nebyly vylomené zámky, okna byla zavřená a padá to jakoby na naši hlavu a mrzí nás to samozřejmě,“ říká jeden z hráčů.
 

Vše vyvrátila až fotka z bankomatu. Nikdo totiž opravdového zloděje nezná. Teď by se s ním ale rádi seznámili všichni. Fotbalistům kromě jiného vybral z účtů desetitisíce korun.
 

Aby tento případ skončil podobným happyendem jako ve filmu, měla by pomoci veřejnost. Mohla by nanominovat zloděje okresního formátu před okresní nebo krajský soud.
 

tn.cz / Mediafax
Reklama