Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.3. 2012 21:44

Údajný svědek Kajínkovy střelby se zhroutil a bojí se o život

Zdroj: TV Nova

Kauza Kajínek je stále v pohybu. Klíčový svědek, kterého se pokoušel někdo zabít, je na tom psychicky velmi špatně.

Svědek v kauze Kajínek je v ohrožení. Muž, který tvrdí, že v Plzni odsouzený nestřílel, se dostal do velkých potíží. Neznámý lidé ho vylákali z domova pod záminkou práce, než ale na smluvené místo stihl dojet, začal jeho boj o život.

 

Skrytý svědek je na tom nyní psychicky velice špatně. Má obrovský strach o svůj život a hlavně o rodinu. V noci nespí, jakmile vyjde ven, nervózně se rozhlíží. Ví, že za to, co v Plzni viděl, se mu nyní někdo chce pomstít.

 

Výhružky se ozvaly do telefonu nejprve Tereze Maixnerové, které zavolal neznámý muž s tím, že svědkovi chce ublížit.


PSALI JSME:

Svědkovi v kauze Kajínek vyhrožují! V ohrožení je i reportérka TV Nova

 

"Bylo mi hodně ouvej, v první chvíli jsem myslel, že to nezvládnu,“ řekl vyděšený muž. Ten v pondělí večer odjel z domu a po několika minutách zjistil, že ho někdo sleduje. Pronásledování se posléze změnilo v boj o život. "Byl to opravdu závod o život. Snažil se mě vytlačit ze silnice, snažil se mi najet dozadu do auta,“ svěřil se nám vylekaný muž.


Tou dobou s ním naštěstí po telefonu už komunikoval policista. Snažil se mu poradit, aby se co nejrychleji dostal mezi lidi, do obydlených míst. “To byla vesnička za vesničkou, všude liduprázdno, nikde nikdo,“ dodal svědek.

 

Nedaleko Holýšova ho vůz konečně přestal pronásledovat. Poté, co se svědek dostal na policejní služebnu, psychicky se zhroutil. A není divu, prožil totiž neskutečné trauma. I do nemocnice ho vezla sanitka, kterou doprovázela policie.


PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

Muž má takový strach, že by se nejraději i rodinou přestěhoval někam hodně daleko. "Když ví, kde bydlí, potřebujeme se co nejdřív někam odstěhovat, jenže na to bohužel nemáme finance,“ dodal muž.

 

Kriminalisté případ vyšetřují jako trestný čin proti životu a zdraví.

TN.cz
Reklama