Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2013 19:41
Zprávy z Egypta

Konečně NOVÉ INFORMACE! Prozradili novinky z vyšetřování smrti Moniky a Klárky!

Egypt - Monika a Petr
Zdroj: Došlo mailem/ Archiv Petra Kramného

Vyšetřování smrti Moniky a Klárky Kramných se zřejmě chýlí ke konci. Už brzy by mělo být jasné, co se v červenci v Hurghadě stalo.

Kdo nebo co zabilo Moniku a Klárku Kramných v Egyptě? To se možná dozvíme už v lednu. Nový prokurátor, který dostal případ na starost, se totiž svého úkolu zřejmě ujal s vervou.


"Sice ještě neukončil dokumentaci, stále totiž probíhá vyšetřování, ale velmi se snaží ukončit tuto kauzu co nejdřív," tvrdí advokát Keroles Ezzat Bashier, který je s egyptskou stranou v úzkém kontaktu.
 

Podle něj by už v lednu mělo dojít k průlomu ve vyšetřování. "Čekáme dost změn. Prokurátor zaslal výzvu do kriminální laboratoře, aby okamžitě dokončili rozbory a zaslali mu výsledky v co nejkratším čase," říká advokát.
 

Právě rozbory a konečné výsledky soudní pitvy budou pro vyšetřování případu zcela klíčové. Čeká na ně nejen egyptský prokurátor, ale česká policie, která zatím také nechce průběh kauzy komentovat. Češi ale i tak prošetřují případ po vlastní ose. Několikrát například vyslýchali Petra Kramného.
 


"Tento případ je hodně komplikovaný. Je potřeba úzké spolupráce české a egyptské policie, protože pachatel může být na území ČR a může mít partnera v Egyptě," upozornil Keroles Ezzat Bashier.
 


V Česku se také rozhořela bitva o dědictví po Monice. Válku mezi sebou vede vdovec Petr Kramný a jeho švagr (Bratr Moniky) Radmil. Oba se navzájem nepřímo obviňují z poničení aut a podrazů. Dědické řízení je tak dočasně zablokované.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

vrl TN.cz