Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2014 21:52
odvolá se

Kramný má smůlu! Zůstává ve vazbě, aby neutekl

Zdroj: TV Nova

Po zuby ozbrojená eskorta přivezla Peta Kramného k okresnímu soudu v Karviné. Soudce tam již poněkolikáté rozhodoval o jeho dalším osudu. A Kramný má smůlu, zůstává ve vazbě.

Petr Kramný si musel dnes přivstat. Jeho advokátka Jana Rejžková totiž opět podala stížnost proti tomu, že ho soud drží ve vazbě. Kramný, který je kvůli podezření z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky ve vazební věznici v Ostravě, tak vyrazil brzy ráno do Karviné.
 

K soudu se dostavil v doprovodu těžkooděnců. Ostří chlapi z vězeňské služby jsou ozbrojeni samopaly a na hlavách mají kukly. Rozhodování o stížnosti proti vazbě začalo v 9 hodin. Výsledek se čekal ještě během dopoledne, ale všichni předpokládali, že dopadne stejně jako v předchozích případech, tedy že soud ponechá Kramného ve vazbě. Přesně tak to také dopadlo.
 

Soudci se totiž bojí, že by se Kramný mohl vyhýbat trestnímu řízení a mohl by utéct do zahraničí. Což neustále kritizuje právě jeho advokátka Rejžková, která říká, že Kramný má veškeré zázemí v Česku a nemá důvod utíkat. Proti rozhodnutí se tedy opět odvolala a dokonce chce napadnout znalecké posudky, jaké, to nechtěla upřesnit. Její klient před soudem řekl, že se necítí v dobrém psychickém stavu.
 

K soudu tentokrát nedorazili Kramného rodiče. Přítomní spekulují, jestli za tím nestojí další rodinné spory. Kramného totiž před časem zavrhla jeho vlastní sestra. Naopak rodiče se ho stále zastávali.
 


Petr Kramný je obviněn z dvojnásobné vraždy své dcery a manželky. Té se měl podle policie dopustit loni v létě na dovolené v Egyptě. Obžalován ale ani po roce stále nebyl. Státní zástupce Vít Legerský, který kauzu dozoruje, před časem řekl, že vyšetřovatelé pracují na různých posudcích. Čeká se i na důkazní materiály z Egypta.


Podle egyptského právníka Kerolese Bashiera Ezzata ale egyptští vyšetřovatelé případ odložili, aniž by zjistili, kdo Češky zavraždil.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na svatbě se přiznala k nevěře a muž ji za to polil alkoholem a zapálil!

 

TN.cz