Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2013 19:56
další rána pro kramného

KRAMNÝ PROMLUVIL: Drogy neberu, do skříňky mi je někdo podstrčil!

Kramný - drogy
Zdroj: TV Nova/ Thinkstockphotos.com
Petr Kramný má další problém

Petr Kramný tvrdí, že drogy nebere a někdo mu je do skříňky v továrně podstrčil. Na přímou otázku to tvrdil reportérům Blesku. Drogy byly v jeho skříňce nalezeny při prohlídce, ke které byl Kramný přivolán večer po své pracovní době.

Petra Kramného stíhá rána za ranou. Po smrt jeho manželky Moniky a dcery Klárky na dovolené v Egyptě, nyní našli v jeho skříňce v automobilce v Nošovicích tvrdé drogy. Petr Kramný tvrdí, že je tam někdo musel podstrčit. Že by je užíval, to rozhodně popírá a dokonce si na důkaz prý nechává dělat rozbory krve, které by přítomnost omamné látky v těla prokázala. "Je pravda, že mi ve skříňce našli podstrčené drogy. Sám jsem to nahlásil na policii, rovnou jsem si tam nechal odebrat vzorky krve, vše bylo negativní. Víc se k tomu vyjádřit nemůžu," řekl Kramný reportŕům blesk.cz.

 

Informaci o nálezu drog u jednoho ze zaměstnanců potvrdil televizi Nova i zástupce automobilky, neprozradil však totožnost zaměstnance. Ale nakonec ani nemusel. Reportéři blesk.cz Petra Kramného kontaktovali a ten jim informaci o nálezu drog ve skříňce potvrdil. Jejich užívání však důrazně popírá.

 

Nejdřívě mělo jít jen o podezření, že má být údajně zapletený do krádeží a že by se v jeho skříňce mohly ukrývat kradené věci z továrny. Místo toho ale jeho šéfové opravdu našli ve skříňce ukryté drogy.

 

 

Možné varianty Kramného vztahu k drogám:

 

1) Kramnému někdo drogy do skříňky podstrčil, aby ho ještě více zdiskreditoval

 

2) Kramný je zapletený do obchodu s drogami, sám je neužívá a v práci si je jen schovával

 

3) Kramný je uživatelem drog a v práci si je schovával (tuto variantu může vyloučit případný rozbor krve, kterému se Kramný podle svého vyjádření podrobí)

 

 

Petr Kramný byl nedobrovolným vězněm v Egyptě poté, co za velmi podivných okolností zemřely na hotelovém pokoji jeho manželka Monika a dcera Klárka. Obě měly být otráveny jedem a stopy po otravě pravděpodobně zakryl následně ještě agresivní louh. Monika a její dcera Klárka zemřely v noci v hotelovém pokoji v Hurghadě, kde s nimi spal i otec a manžel Petr Kramný. Ten byl také následně egyptskou policií držen v zemi kvůli probíhajícímu vyšetřování, které ale nepřineslo žádné výsledky. O Kramném se často spekulovalo i jako o hlavním podezřelém. Celý případ se stal v červenci, Kramný byl v Egyptě držen tři měsíce.

 

Podívejte se na reportáž o případu z Odpoledních televizních novin:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co s vámi udělají drogy: Takto dopadnete, když budete brát pervitin

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

kom / jul tn.cz / hru

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.12. | 21:00 Vaclav Pikolon
11
Nekteri lide se proste neumi narodit. Podivejte se napriklad na chudacka Petu. ...
19.12. | 20:32 kalnormin1
-4
haha33- 20.18 - no možný je všechno. Jen je jasné, že mu někdo z okolí ...
22.4. | 11:54 Marie Petráňová
0
Náhlasit nevhodný komentář
stersilvia20.12.2013 23:34 JEŠTĚ VÍC "policejních detailů"? Kramný lhal, potvrdila policie. Jak to bylo s drogami v práci? Aktualizováno 21.04. 21. dubna 2014, 17:06 — Autor: EuroZprávy.cz / tl / Mfx Ostrava - Petrovi Kramnému opět teče do bot. Policie potvrdila, že drogy do jeho ...
21.12. | 10:34 bobule6
2
Náhlasit nevhodný komentář
Luisina18:19 ,,Zločinci si obvykle po sobě zametají stopy." Souhlasím to by vysvětlovalo proč ve 4h ráno běhal po hotelových chodbách
21.12. | 09:01 Ilona Votýpková
2
Náhlasit nevhodný komentář
V televizi slysim policie zada o pomoc obcany, policie potrebuje pomoc pri patrani, ale kdyz obcani chteji vedet aspon jak neco pokracuje tak bohuzel vic k tomu nemuzem rict ne pripad je uvalene embargo atd. Vzhledem tomu si lide jen domysli a stve je ze pan K. si chodi po svobode uz ma jinou a ...
20.12. | 23:34 stersilvia
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vy si věřte čemu jen chcete.Ja píší pouze to co vím,již nekolikrát jsem psala...je to můj názor.Žiju na Karvinsku,vím o čem píšu.Ono se toho o Kramném napovídalo už tolik a co s toho byla pravda,ví jen bůh.Nevěřím všemu,nejsem padla na palici,jenže jsou tady fakta,vyřkl je sám,dál rozepisovat ...
20.12. | 23:08 Luisa Chevalier
1
Náhlasit nevhodný komentář
stersilvia - mám ve svém okolí hodně sousedů ve veku PK. Jejich běžným standardem je byt 3 1, auto, ale i 2, často chata a každoroční dovolená. Pokud v rodině pracují 2, tak tohle opravdu není problém. A PK se údajně zabývá veterány, což mu jistě dobře vynáší. Informace o tom, že je na Karvinsku ...
20.12. | 22:42 stersilvia
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý večer.Dnes si pročítám po dlouhé době nějaké komentáře,před časem mně zde napadal někdo ....velice vulgárně,přestala jsem sem chodit.Dnes mi to ale nedalo a chtěla bych něco napsat.Dnes jsem se bavila s jedním člověkem a byla jsem v šoku s toho co říkal.Bydlím kousek od Karviné...říkal,že ...
20.12. | 19:31 haha33
0
Náhlasit nevhodný komentář
tenistko jestli ho á někdo plný zuby tak si mohl počkat až vypadne... a pak jít žalovta ale to by zase do toho spadl žalobníček... nechápu... nebo že by ještě i kradl?
20.12. | 19:20 Luisa Chevalier
1
Náhlasit nevhodný komentář
Otevření skřínky bude složité pro ženy, ale pro šikovného zámečníka nebo jiného řemeslníka to je hračka. Byt vám otevřou a nic nepoznáte.
20.12. | 19:17 haha33
0
Náhlasit nevhodný komentář
no taky m to dostslo, že ho někdo naprášil a oni si pro něj došli a od PK že sám šel na policii, nevím kdo lže.. že by to bylo jako "zrušil jse dědické řízení", každopádně asi lže... no uvidíme co policie :-))
20.12. | 19:07 Marie Petráňová
0
Náhlasit nevhodný komentář
PODSTRČENÍ čehokoliv by se muselo nutně uskutečnit v mezidobě - po odchodu PK z práce a večerní šťárou , ke které byl přizván... SKŘÍŇKA JE MALÁ A PŘI OBLÉKÁNÍ BY NA NĚJ DROGY VYPADLY A ON SÁM BY VYVOLAL POPLACH !!! A jak je vlastně myšleno :"sám jsem šel na policii...."