Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2013 19:56
další rána pro kramného

KRAMNÝ PROMLUVIL: Drogy neberu, do skříňky mi je někdo podstrčil!

Kramný - drogy
Zdroj: TV Nova/ Thinkstockphotos.com
Petr Kramný má další problém

Petr Kramný tvrdí, že drogy nebere a někdo mu je do skříňky v továrně podstrčil. Na přímou otázku to tvrdil reportérům Blesku. Drogy byly v jeho skříňce nalezeny při prohlídce, ke které byl Kramný přivolán večer po své pracovní době.

Petra Kramného stíhá rána za ranou. Po smrt jeho manželky Moniky a dcery Klárky na dovolené v Egyptě, nyní našli v jeho skříňce v automobilce v Nošovicích tvrdé drogy. Petr Kramný tvrdí, že je tam někdo musel podstrčit. Že by je užíval, to rozhodně popírá a dokonce si na důkaz prý nechává dělat rozbory krve, které by přítomnost omamné látky v těla prokázala. "Je pravda, že mi ve skříňce našli podstrčené drogy. Sám jsem to nahlásil na policii, rovnou jsem si tam nechal odebrat vzorky krve, vše bylo negativní. Víc se k tomu vyjádřit nemůžu," řekl Kramný reportŕům blesk.cz.

 

Informaci o nálezu drog u jednoho ze zaměstnanců potvrdil televizi Nova i zástupce automobilky, neprozradil však totožnost zaměstnance. Ale nakonec ani nemusel. Reportéři blesk.cz Petra Kramného kontaktovali a ten jim informaci o nálezu drog ve skříňce potvrdil. Jejich užívání však důrazně popírá.

 

Nejdřívě mělo jít jen o podezření, že má být údajně zapletený do krádeží a že by se v jeho skříňce mohly ukrývat kradené věci z továrny. Místo toho ale jeho šéfové opravdu našli ve skříňce ukryté drogy.

 

 

Možné varianty Kramného vztahu k drogám:

 

1) Kramnému někdo drogy do skříňky podstrčil, aby ho ještě více zdiskreditoval

 

2) Kramný je zapletený do obchodu s drogami, sám je neužívá a v práci si je jen schovával

 

3) Kramný je uživatelem drog a v práci si je schovával (tuto variantu může vyloučit případný rozbor krve, kterému se Kramný podle svého vyjádření podrobí)

 

 

Petr Kramný byl nedobrovolným vězněm v Egyptě poté, co za velmi podivných okolností zemřely na hotelovém pokoji jeho manželka Monika a dcera Klárka. Obě měly být otráveny jedem a stopy po otravě pravděpodobně zakryl následně ještě agresivní louh. Monika a její dcera Klárka zemřely v noci v hotelovém pokoji v Hurghadě, kde s nimi spal i otec a manžel Petr Kramný. Ten byl také následně egyptskou policií držen v zemi kvůli probíhajícímu vyšetřování, které ale nepřineslo žádné výsledky. O Kramném se často spekulovalo i jako o hlavním podezřelém. Celý případ se stal v červenci, Kramný byl v Egyptě držen tři měsíce.

 

Podívejte se na reportáž o případu z Odpoledních televizních novin:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co s vámi udělají drogy: Takto dopadnete, když budete brát pervitin

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

kom / jul tn.cz / hru