Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.3. 2014 18:43
Zakazoval jí počítač

Kramný šíleně žárlil na Moniku a šmíroval jí Facebook! Poslechněte si důkaz!

Zdroj: TV Nova

Petr Kramný je velký svůdce žen, ale také velký, možná až chorobný žárlivec. Dokazuje to nahrávka, kterou získala TV Nova.

Týden po smrti Moniky a Klárky se Kramný rozpovídal o soužití se svou manželkou. Popsal, jak trávili volný čas, ale i to, že mu velmi vadilo, že Monika tráví mnoho času na internetu. Několikrát se zmínil o tom, že nevěděl, co Monika dělala ve svém volném čase. Evidentně ho to velmi trápilo a možná se i bál, že je mu nevěrná.
 

"Manželka trávila mnoho času na počítači. Já jsem se hned po příchodu z práce věnoval rodině. Neměl jsem čas na žádné koníčky. Co ale ona dělala, když jsem byl v práci a ona měla volno, to opravdu netuším," stěžoval si Petr Kramný ani ne týden poté, co přišel v Hurghadě o svou ženu a dceru.
 

"Brala si tablet do práce, dokonce jsem jí pořídil mobilní internet. Co ale na internetu dělala, to opravdu netuším. Měla Facebook a jednu dobu jsme se kvůli tomu i hádali, když jsem přišel na to, že tam má 57 neznámých chlapů, které jsem v životě neviděl. Dal jsem jí na výběr. Buď já, nebo Facebook," přiznal Kramný.
 

Kramný dokonce své ženě vyhrožoval, že pokud si účet na Facebooku nezruší, bude si muset sama platit náklady na živobytí, auto i internet. Hádky o Facebook se dokonce tak vyhrotily, že Kramný Moničin účet na Facebooku zrušil.
 


Jenže Monika si účet po čase obnovila a dokonce chodila ke kamarádce, aby si mohla psát s jinými muži. Hádky o Facebook pokračovaly a Kramný donutil Moniku, aby mu dala heslo ke svému účtu. Pak jí Facebook šmíroval.
 

"Manželka měla uvedeno na Facebooku, že je svobodná. Když jsem se jí zeptal proč, ona mi řekla, že to nešlo změnit. Přitom já jsem kliknul a bylo to. Co mě ještě zaráželo, tak všechny její kamarádky měly na profilu fotky se svými partnery, ona tam ale měla se mnou asi jen dvě fotky," stěžoval si Kramný.
 

Možná nás chtěla otrávit!
 

Nejvíce ale žárlivce zarazilo, že si Monika psala s jedním známým z Karviné. "Byl to ženatý člověk s dítětem. On jí napsal: Ahoj kočko, co děláš. Ona odpověděla: Ahoj zlatíčko, nedělám nic. Po další diskusi mu přiznala, že na její Facebook koukám. On se jí zeptal, jestli jí může napsat jinde. Jestli ale spolu jinde komunikovali, to netuším, ale myslím, že ano," spekuloval Kramný.
 

Moničiny internetové zálety Kramného velmi trápily a začal být vůči Monice podezřívavý. Dokonce uvažoval, že by se ho Monika chtěla kvůli svým známým z internetu zbavit! "Nevím, jestli by byla moje žena něčeho takového schopná, že by nás chtěla otrávit. Dal bych ruku do ohně za to, že ne. Ale opravdu nevím," uzavřel svou zpověď Kramný.
 


Možná spory pokračovaly i na dovolené. Monika byla den před smrtí na hotelové diskotéce. Možná se tam stalo něco, čím mohla svého žárlivého manžela ještě více vyprovokovat...


Kramný měl ale ještě jeden velký důvod na svou ženu žárlit. Nové důkazy vám přineseme už brzy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Verešové zastřelili kamarádku přímo před její dcerou. Neuvěřitelné, pláče modelka
Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát
Dusí vás žárlivost? Rady, jak ji překonat
TEST: Jak moc jsi žárlivá?
Naučte se obrátit žárlivost ve svůj prospěch!
Žárlí? Kdy to s ním radši skoncovat?

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.3. | 12:31 wokna
13
Vážení, copak každý kdo má plno známých na FB ať jsou to ženy, nebo muži, tak ...
13.3. | 11:01 novus
-10
Kdo by taky na takovou potvoru nezarlil? Mam dotaz,kdyz uz Nova takhle smiruje ...
16.3. | 08:08 novus
2
Náhlasit nevhodný komentář
Rene--kazdy ma jinou hranici kde se uz zacina stydet..Vy ji mate asi hodne nizko ,ze? Ono staci ze se deti stydi za svou maminku,co teprve manzel..
14.3. | 18:30 renekonselova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jaká pak kurvička. Nic vulgárního nefotila. Navíc neměla se za co stydět.Že s ním vůbec žila!!! Je mu to vidět na očích,že je agresivní a má rád jen sám sebe.Nepouštět proboha!!!!Je schopen všeho!!!!!!!
14.3. | 15:11 Anna Pražanová
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ježiši, co je to zase za bláboly, jakýpak svůdce žen? Snad jasně říkal, že žil jen pro rodinu a po práci chodil rovnou domů...navíc by na to své nagelované číro asi těžko nějakou ulovil :D
14.3. | 14:15 Jiří Doubrava
6
Náhlasit nevhodný komentář
Už dávno ji měl kopnout do prdele- kurvičku!!!
14.3. | 12:56 cezar8
-1
Náhlasit nevhodný komentář
nanncy - dobrý postřeh, stejný pohled a zavádějící jednotvárná obhajoba od vilona alias vous cherry........
14.3. | 11:54 Jana Smejkalová
7
Náhlasit nevhodný komentář
vous cherry: pro mě je podstatná zpráva kriminalistů po příjezdu z Egypta: 1. poznatky a závěry egypt. a českého týpu se shodují 2. vypracování spisu z egyptské strany a jeho obsah je nadstandartní Takže my všichni víme kulový, jak tam proběhlo ohledání místa činu, výslechy, expertízy apod. A ...
14.3. | 11:32 Eduard Valeš
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby se takto vystavovala na Fc manzelka pana psychologa tak by mu to nevadilo?
14.3. | 11:32 dafi71
3
Náhlasit nevhodný komentář
Všechno jsou to jen samé dohady. Ať už to pan Kramný udělal nebo ne, mě je divná jedna věc. O své manželce hovoří jen: manželka to a manželka tamto. Žádné osobní oslovení. Když však povídá, že ho zaráží, že mu manželka neřekla: Péťo je mi zle...... Řekla bych, že toto mluví za vše.
14.3. | 08:22 Věra Valešová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
A kdyby to bylo opacne pan Kramny by mnel na FC spouru bab a fotil se jako manekyn .Pani Monice by to mozna taky vadilo.
14.3. | 08:06 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Opet tu tolik lidi resi problemy ktere by tady nebyly kdyby tu oni nebyli..