Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 5. 2012

Krvavá hádka v Brně: žena měla nůž zabodnutý ve stehně

Krvavá hádka se odehrála v jednom z brněnských bytů. Policisté tam našli opilý pár. Muž byl pořezaný, žena měla nůž ve stehně.

Partnerské neshody stály za nedělní krvavou potyčkou devětatřicetiletého muže a jeho o sedmnáct let mladší družky v Brně Slatině. "Žena ležela na balkoně s nožem zabodnutým ve stehně, muž byl pořezaný na hrudníku a pažích,“ řekla policejní mluvčí Andrea Straková.
 

Žena s policisty vůbec nekomunikovala. "Na zabouchání u dveří a slovní výzvy nikdo nereagoval. Vzhledem k tomu, že v bytě byl člověk v bezprostředním ohrožení života, policisté dveře vykopli," řekla Straková.
 

Uvnitř policisty překvapil muž potřísněný krví, který proti hlídce náhle vyběhl z kuchyně. "Bylo zřejmé, že muž by policisty mohl napadnout, proto jej spoutali. Zjistili přitom, že je lehce poraněný, měl řeznou ránu na hrudníku a drobné ranky na rukou," uvedla policejní mluvčí.
 

Dvojici si převzali záchranáři a převezli je do nemocnice. Kriminalisté v současné době zjišťují, co se na místě vůbec stalo. "Muž i žena byli silně opilí, předpokládáme proto, že za incidentem stál do značné míry alkohol," poznamenala Straková.
 

tn.cz / Mediafax
Reklama