Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2013 14:42
hlásili bomby

Kuriozní úchylka: Milenecký pár hlásil bomby!

Zdroj: TV Nova

Milenecký pár posedlý anonymním nahlašováním bomb ani ne po měsíci opět zaměstnal pražské policisty. Uložení bomby nahlásili včera v noci hned třikrát po sobě. Dívka je přitom už delší dobu v péči psychiatrů.

Devatenáctiletá dívka, která se léčí na psychiatrii kvůli své nezvladatelné mánii, totiž včera odpoledne utekla z léčebny v Bohnicích. Ovšem kvůli posedlosti s nahlašováním bomb nebylo zas tak těžké ji vypátrat.
 

Vydržela čekat jen několik hodin, než zvedla telefon a nahlásila první bombu. V jedenáct večer přijeli pyrotechnici na nádraží v Libni a poté kvůli dalšímu anonymu na Smíchovské nádraží. Výbušniny samozřejmě neobjevili, ovšem dívku ano. Silně opilou ji našli u Hlavního nádraží.

O půl jedné v noci se pak ozval i její přítel, kterého policie kvůli předešlý telefonátům vyšetřuje na svobodě. Také on nahlásil bombu a během půl hodiny už ho policisté odváděli na služebnu. Na celém případu je kuriózní, že naposledy zaalarmovala dvojice policii ani ne před měsícem.
 

A to ve chvíli, kdy muž přišel do léčebny navštívit dívku a z jeho telefonu společně nahlásili hned dvě bomby. Podle mluvčí pražské policie i on opakovaně porušil zákon, a tentokrát se z toho zřejmě jen tak nevyvlékne. Třicetiletý muž se v současné době nachází v cele předběžného zadržení, v dohledné době jej vyšetřovatel obviní z přečinu šíření poplašné zprávy, hrozí mu až 5let.

TN.cz