Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.5. 2009 12:01

Léčitel měl při masáži znásilnit klientku

Ostravský léčitel se vrhl na klientku při masáži zad, ženu chtěl znásilnit. Teď mu hrozí až osm let v chládku.

Policisté podezřívají ostravského léčitele ze znásilnění dvaadvacetileté klientky. Muž, který se představoval také jako psychotronik, má živnostenský list na masáže i rehabilitace. Na ženu se údajně vrhnul koncem dubna při terapii, uvedla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

"Mladou ženu násilník údajně požádal, aby se svlékla do spodního prádla. V době, kdy měla ležet na lehátku, ji masíroval a prohmatával různé části těla. Při masáži ale klientce strhnul kalhotky a proti její vůli ji políbil na genitálie," popsala případ Holčáková. Dodala, že když se žena pokusila zvednout, zalehl ji tělem. "Navíc ji hladil po těle a líbal," doplnila policistka.

Napadené ženě, která později kontaktovala policii, se podařilo terapeutovi vysmeknout. Pak se oblékla, zaplatila a odešla. Mladá žena léčitele dvakrát vyhledala na základě doporučení kvůli bolesti zad.

"Muž útok vůči poškozené při výslechu popřel. Kriminalisté ho ale obvinili ze znásilnění. Ve vězení může strávit až osm let," zakončila Holčáková.

Loni řešili ostravští policisté celkem 22 případů znásilnění. Pachatele dopadli v 17 případech. V prvním čtvrtletí letošního roku ostravští kriminalisté vyšetřovali jedno znásilnění a násilníka odhalili.

sn tn.cz / ČTK
Reklama