Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2012 15:30

TRAGÉDIE: V kontejneru našli mrtvou ženu!

Lidé našli v kontejneru mrtvolu ženy!
Zdroj: tn.cz / Mediafax
V kontejneru našli mrtvou ženu. Ilustrační foto

Mrtvou ženu v kontejneru našli na Nový rok lidé v Kostelci nad Labem. Informace agentury Mediafax potvrdil ve středu mluvčí mělnické policie Václav Tichý. Další mrtvé tělo, tentokrát mladého muže, našli policisté ve středu v bytě v Praze.

Mrtvola ženy ležela v popelnici v Kostelci nad Labem, za jakých okolností se tam dostala však zatím nikdo netuší. "Jedná se o ženu asi šedesátiletou, ale její totožnost neznáme," poznamenal Tichý. Podle jeho slov patrně policie vyhlásí pátrání kvůli zjištění identity.


Lékař, kterého policie přivolala na místo nálezu, předběžně vyloučil smrt cizím zaviněním. "Přesnou příčinu smrti určí až nařízená soudní pitva," dodal policejní mluvčí. Policie případ dále vyšetřuje.

 

PSALI JSME:

TRAGÉDIE: Hledaného mladíka z Vysočiny našli OBĚŠENÉHO!

 

Muž se udusil v igelitovém sáčku

Další smrt vyšetřují policisté v Praze. Ve středu ráno našli v bytě na Litvínovské ulici mrtvolu devětadvacetiletého muže s igelitovým sáčkem na hlavě. Zřejmě spáchal sebevraždu, ale dopis na rozloučenou kriminalisté nenašli. Smrt muže potvrdila Mediafaxu mluvčí policie Jana Rösslerová.


Přivolaný lékař už mladému muži nedokázal pomoci, podle jeho závěrů se jednalo o sebevraždu udušením. Víc by měla objasnit soudní pitva, která by měla definitivně vyloučit, že se na smrti mladíka podílel někdo další. Jak dodala mluvčí Rösslerová, policisté zatím nezjistili, že by zemřelý měl dříve nějaké problémy nebo byl drogově závislý.

maš tn.cz / Mediafax