Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.6. 2011 11:53

PŘEPADENÍ V MASKÁCH! Muži odnesli z pošty desítky tisíc. PÁTRÁNÍ po autu se značkou AKK!

Zdroj: TN.cz

Dva maskovaní muži přepadli s pistolí v ruce poštu ve Zhoři na Jihlavsku. Lupiči si podle dostupných informací odnesli téměř 200 tisíc korun.

Dva maskovaní lupiči přepadli poštu ve Zhoři v pátek ráno deset minut před osmou hodinou. "Pod pohrůžkou použití střelné zbraně donutili zaměstnankyni vydat klíče od trezoru. Ženu svázali a zmocnili se částky několika desítek tisíc korun. Před odchodem pachatelé ženu uzamkli v budově pobočky,“ popsala přepadení policejní mluvčí Jana Kroutilová.

 

Policisté teď usilovně pátrají po dvojici loupežníků. "Pachatelé z místa odjeli vozidlem značky Škoda Octavia stříbrné barvy s registrační značkou začínající písmeny AKK,“ uvedla mluvčí. Oba muži jsou podle popisu hubené postavy s výškou kolem 170 – 175 centimetrů. Jeden mluvil plynně česky, druhý s přízvukem.

 

S žádostí o pomoc při pátrání se nyní policie obrací i na veřejnost. "Žádáme občany, kteří mají informace směřující k dopadení pachatelů, aby zatelefonovali na tísňovou linku 158. Uvítáme zejména informace o pohybu a směru jízdy podezřelého vozidla a svědectví od osob, které byly v době loupežného přepadení v okolí pošty,“ řekla policejní mluvčí.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Dušan Vrbecký