Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.1. 2012 13:30

Lupiči šlohli 30 tisíc, odměna za jejich dopadení je 200 tisíc!

Dva ozbrojení a maskovaní lupiči přepadli ve středu večer sázkovou kancelář ve Františkánské ulici v Uherském Hradišti. Firma teď nabízí za jejich dopadení vysokou odměnu.

Přepadení se odehrálo kolem půl osmé večer, kdy do podniku vešli dva maskovaní lupiči, každý se stříbrnou pistolí v ruce. Zbraně namířili na ženu za přepážkou a pohrozili jí zastřelením. Žena jim raději peníze dala, a lupiči pak okamžitě z kanceláře utekli. "Odnesli si asi 30 tisíc korun," řekl ve čtvrtek Agentuře Mediafax policejní mluvčí Aleš Mergental.
 

PODÍVEJTE SE NA RERPORTÁŽ TV NOVA:


Policisté po pachatelích začali okamžitě pátrat. Jednalo se o muže ve věku asi okolo 25 let. Jeden z nich, muž střední postavy asi 175 centimetrů vysoký, byl oblečen do světlých džínů, tmavé mikiny a světle béžové zimní vesty. Na hlavě měl černou kuklu s průzory pro oči.


Druhý lupič byl také střední postavy, vysoký okolo 185 centimetrů, oblečený byl do světlých džínů a černé kožené bundy zvané křivák. Maskoval se černým šátkem přes ústa a černou čepicí s červeným emblémem na levé straně. Kriminalistům se podařilo zjistit, že pachatelé se čtvrt hodiny před loupeží pohybovali v herně na Zelném trhu v centru Uherského Hradiště.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dal důchodkyni bombu na nohu a řekl: Vyber banku!


"Pokud by měl kdokoliv poznatky k loupežnému přepadení, pohybu pachatelů před nebo po loupeži nebo k lupičům samotným, ať se okamžitě se svými informacemi obrátí na policii na lince 158. Za spáchání loupeže bude po dopadení pachatelům hrozit až deset let vězení," dodal Mergental.


Holding Synot, kterému sázková kancelář patří, vypsal za dopadení lupičů odměnu. "Ten, kdo napomůže k dopadení či odhalení lupičů, získá odměnu ve výši 200 tisíc korun. S informacemi vedoucími k dopadení pachatelů se veřejnost může obracet na telefonní číslo 572 410 408, případně 737 277 030," doplnila mluvčí holdingu Synot Magda Pekařová.

maš tn.cz / Mediafax
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?