Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2014 12:43
smrt na zastávce

Zabiják z BMW po 15 hodinách vylezl z úkrytu a šel se udat

Muž, který svým BMW zabil ženu na zastávce
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Marek Půček, řidič BMW, který v úterý ráno zabil v Praze mladou dívku, se večer sám přihlásil policii!

Na služebnu kriminální policie dorazil Marek Pouček krátce po dvacáté hodině. "Detektivové ověřili totožnost muže a v současné chvíli s ním provádějí policejní úkony," uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.
 

Pochopitelně, že to první, oč policistům šlo, byl test na alkohol a na drogy. "Policisté provedli u zadrženého orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu a test na přítomnost návykových látek v těle, oba výsledky byly negativní," dodala policejní mluvčí. Více informací už s ohledem na probíhající vyšetřování nechtěla poskytnout.
 

Podívejte se na sérii reportáží TV Nova:
 
Podle informací, které má portál TN.cz k dispozici, je Půček v Praze poměrně známou firmou. Prý se mu říká Tom a vyhledávají ho ti, co berou nelegální látky. Podle pražské policejní mluvčí Jany Rösslerové nebylo auto kradené a nebyly v něm žádné nelegální věci ani drogy.
 

Hledaný Marek Půček právě včera oslavoval narozeniny, jak dokládá kartička z fotbalového klubu, kde kdysi hrával...
 


Marek Půček
Zdroj: oficiální zdroj


Po oslavě sedl do svého BMW a vyrazil do pražských ulic. Na náměstí Kinských ale auto nezvládl a vyjel mimo vozovku. Tam stála 21letá dívka, která po nárazu na místě zemřela. Půček se jí ani nesnažil poskytnout pomoc. Z místa tragédie zbaběle utekl.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.8. | 23:58 Rafael Komorous
17
Měli by se na něj podívat psychiatři, divný týpek ! Jak je možné, že ho policie ...
5.8. | 22:56 osral
-5
Tak to teď s něho bude hrdina.
6.8. | 14:02 Rafael Komorous
10
Náhlasit nevhodný komentář
JAK DLOUHO JEŠTĚ dvacetiletí SPRATCI v luxusních fárech svých rodičů (jak urvaní z řetezu, zpití, zfetovaní) budou na silnicích VRAŽDIT DÁL ??? JDĚTE DO HAJZLU S LIDSKÝMI PRÁVY TAKOVÝCH NEZODPOVĚDNÝCH ZRŮD !!!
6.8. | 13:59 Rafael Komorous
6
Náhlasit nevhodný komentář
Člověk se snaží pochopit tragedie kde hraje roli souhrn okolností, ale toto se pochopit nedá! KOLIK LIDSKÝCH ŽIVOTŮ MAJÍ NA SVĚDOMÍ TITO SPRATCI? Podotýkám, že nemám nic proti poctivým bohatým lidem, ale tady je čím dál více jakýchsi "nadlidí", kteří si myslí, že mohou naprosto vše, cizí ...
6.8. | 13:07 Jana Skalková
7
Náhlasit nevhodný komentář
tohle odporné zvíře , které nemá žádnou cenu pro společnost, by měol být popraveno- jsem pro znovuzavedení trestu smrti pro takové ksindly- zabil prakticky z rozmaru vysokoškolačku , která měla celý život před sebou, ještě se tím ta svi...chlubí na FB, že takové věci provozuje, tomu 6 let?- ...
6.8. | 12:58 skeptikus
2
Náhlasit nevhodný komentář
6.8. | 11:35 marcela vostrovská ..to já taky, ale vidíš ne? AŽ!! šest let, za to, že z frajeřiny zavraždil nevinnou dívku, hajzl..
6.8. | 12:15 Jan Kottas
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ať si policie a soudy udělají, co jejich jest. Tento zapatlaný vyškleb, na kterém se podepsali neschopní rodiče a podělaná demokracie po česku bude propuštěn po třech letech z ajnclu za "dobré chování" pokud si z něj neudělají spoluhráči děvenku pro rozptýlení - a podle jeho zjevu by to ...
6.8. | 11:58 Milena Šimackova
11
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem zastancem za smrt dozivoti,ale opravdu dozivoti!!!
6.8. | 10:38 mozek99
2
Náhlasit nevhodný komentář
už jen za to jak vypadá ho měli dávno preventivně zavřít do věznice s nejpřísnější ostrahou, přesně tak i všecky takovýhle zmetky s mašinkou oholenou hlavou tetovíním blbym kukučem stylem oblýkání a s drahym autem ti všichni patří pod zámek a den co den lynčovat. Přesně takovýhle cucáky s mlíkem na ...
6.8. | 10:37 skeptikus
7
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Novotny ..chápu, o co ti jde, ale trest, obzvláště pokud jsou následky tak strašlivé, má být hlavně odplatou pachateli a zadostiučiněním pro pozůstalé. Ne výsměchem oběti a signálem pro ostatní, že se mohou chovat jako hovada a projde ji to..
6.8. | 10:37 mkmoko
9
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Novotny chabý argument řidiči v šoku si sebou neberou psa, jen kecy zdrhl aby vystřízlivěl. Víme to všichni i TY!!!
6.8. | 10:29 Petr Novotny
-5
Náhlasit nevhodný komentář
6.8. | 10:22 mkmoko JE PLNO PRIPADU KDY V SOKU RIDICI UTECOU OD NEHODY - NEMUSI SE JEDNAT O UMYSL. TAKE SI MUZES SPOCITAT KOLIK MAXIMALNE ODBOURA TELO ALKOHOLU Z KRVE ZA 15 HODIN.