Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2014 12:43
smrt na zastávce

Zabiják z BMW po 15 hodinách vylezl z úkrytu a šel se udat

Muž, který svým BMW zabil ženu na zastávce
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Marek Půček, řidič BMW, který v úterý ráno zabil v Praze mladou dívku, se večer sám přihlásil policii!

Na služebnu kriminální policie dorazil Marek Pouček krátce po dvacáté hodině. "Detektivové ověřili totožnost muže a v současné chvíli s ním provádějí policejní úkony," uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.
 

Pochopitelně, že to první, oč policistům šlo, byl test na alkohol a na drogy. "Policisté provedli u zadrženého orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu a test na přítomnost návykových látek v těle, oba výsledky byly negativní," dodala policejní mluvčí. Více informací už s ohledem na probíhající vyšetřování nechtěla poskytnout.
 

Podívejte se na sérii reportáží TV Nova:
 
Podle informací, které má portál TN.cz k dispozici, je Půček v Praze poměrně známou firmou. Prý se mu říká Tom a vyhledávají ho ti, co berou nelegální látky. Podle pražské policejní mluvčí Jany Rösslerové nebylo auto kradené a nebyly v něm žádné nelegální věci ani drogy.
 

Hledaný Marek Půček právě včera oslavoval narozeniny, jak dokládá kartička z fotbalového klubu, kde kdysi hrával...
 


Marek Půček
Zdroj: oficiální zdroj


Po oslavě sedl do svého BMW a vyrazil do pražských ulic. Na náměstí Kinských ale auto nezvládl a vyjel mimo vozovku. Tam stála 21letá dívka, která po nárazu na místě zemřela. Půček se jí ani nesnažil poskytnout pomoc. Z místa tragédie zbaběle utekl.

tn.cz / gar