Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2014 18:22
Měl v tom prsty?

Záhadné zmizení Jany (33): Manžel Pavel byl poprvé u soudu, vyslýchali milenku

Zdroj: TV Nova

Lounský okresní soud dnes znovu projednával případ Jany Paurové, matky čtyř dětí ze Slavětína na Lounsku, která před rokem záhadně zmizela.

Na lavici obžalovaných sedí ženin manžel Pavel Paur. Před soudcem ovšem nestojí kvůli tomu, že by se partnerky nadobro zbavil, jde "jen" o to, že měl svoji ženu dlouhodobě týrat.


Podle obžaloby měl Paur manželku často a opakovaně bít pěstmi, škrtit, fackovat a kopat. Soud dnes vyslýchal další svědky, větišnou se jednalo o kamarádky hledané ženy. Ty potvrdily, že si Jana stěžovala, že ji manžel dlouhodobě bije a ukazovala jim prý modřiny po celém těle.


Paur se obhajuje tím, že jí modřiny udělal, ale jen se údajně bránil, když ho opilá manželka napadala. Mezi vyslechnutými byla i Paurova milenka. Ta ale o vztahu s obžalovaným nechtěla mluvit. Soudce proto její výpověď přečetl. Soud dnes rozsudek nevynesl.

 


Obě strany sporu totiž navrhují provedení dalších důkazů - v plánu je mimo jiné výslech Paurovy matky. Žalobce pro změnu požaduje posudek od psychologa.


Paurovi v případě prokázání viny hrozí 2 až 8 let vězení. Soud bude pokračovat 9. dubna.

pez, Jitka Fárová TN.cz
Reklama