Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.8. 2012 21:40
VIDEO svoboda za 8 milionů

Metalista obviněný za smrt mladíka utekl z Česka do USA! Podívejte se na ROZHOVOR

Frontman americké metalové skupiny Lamb of God Randy Blythe je opět na svobodě, kauce ho stála 8 milionů.

Zpěvák po propuštění z vazby okamžitě opustil Českou republiku. Na letišti ho zastihl štáb TV Nova, který s ním ve společnosti právníka natočil exkluzivní rozhovor.


Blythe připustil, že se do České republiky vrátí, aby u soudu očistil svou pověst.


Devatenáctiletý Daniel se chtěl dotknout svého idolu – metalového zpěváka Randyho Blythea. Ten však neměl pochopení a Daniela srazil z pódia. Mladík utrpěl vážné poranění hlavy a zranění později podlehl. Někteří svědci koncertu uvedli, že zpěvák fanouška dokonce škrtil.

 

Randy Blythe, který podle vlastních slov o úmrtí chlapce nevěděl, se koncem letošního června vydal do Prahy podruhé. Tentokrát byl ale českou policií zadržen a umístěn do "útěkové vazby“. Soud se totiž obával možného zpěvákova útěku zpátky do vlasti.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

Městský soud v Praze zamítl ve čtvrtek odpoledne stížnost státního zástupce proti přijetí osmimilionové kauce, kterou zpěvák složil. Soud ihned vydal příkaz k okamžitému propuštění z vazby, potvrdila mluvčí soudu Martina Lhotáková.

 

 

Původně se měl zpěvák vykoupit kaucí ve výši čtyř milionů korun, soudu ale přišla částka nepřiměřená, proto byla o další čtyři miliony navýšena. Jedná se tak zhruba o Blytheův dvouletý přiznaný příjem.
 

Co na kauzu říká renomovaný český advokát?

 

tn.cz / hru

Diskuze

4.8. | 00:14 Mike Valentine
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak tohle je celkem hodně ubohý... Složil navýšenou kauci a odjel.. CHÁPETE, CO TO ZNAMENÁ? ON JEN TAK NEZDRHL. NOVO, PROSÍM KROŤ SI SVOJE IMBECILNÍ PISÁLKY...
3.8. | 20:29 Milena .....
5
Náhlasit nevhodný komentář
To zase píše nějakej blb,co by utekl?Zaplatil kauci a jel snad tam od kud je!