Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.6. 2012 15:03
Pomozte ho najít

Milan napsal dopis na rozloučenou a zmizel. Hledá ho 54 policistů

Zdroj: TV Nova

Policie od včerejška pátrá po Milanu Konůpkovi (53) z Přerova. Doma zanechal dopis na rozloučenou a odešel. Je ve špatném psychickém stavu.

Do pátrací akce po zmizelém muži se včera zapojilo 54 policistů a strážníků městské policie včetně pěti psovodů, informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.
 

"Spolupracovali jsme i s hasiči, kteří ve člunech pátrali na řece Bečvě a pečlivě prohledali úsek od elektrárenského mostu v Přerově až po most u obce Osek nad Bečvou. Policisté propátrali lokality v okolí Bečvy, Laguny, parku Michalov a také lesní porost zvaný Žebračka, ale bez kladného výsledku," uvedla mluvčí s tím, že pátrání dnes pokračuje, ale již v menším rozsahu.

 

Milan Konůpka je asi 180 centimetrů vysoký, střední postavy a váží asi 80 kilogramů. "Má modré oči, středně dlouhé, hnědé, vlnité vlasy, hubený obličej a zmáčknutý nos. Je hladce oholen. Oblečené měl zřejmě dlouhé kalhoty hnědé barvy, sportovní triko s límečkem tmavší béžové barvy a bílo modré sportovní boty zn. Adidas," popsala mluvčí.

 

[IMAGEBOX_864434]Tragický konec pátrání: Ženu našli mrtvou v potoce
 [IMAGEBOX_864434]


Jakékoliv informace o pobytu pohřešovaného muže policie přijme na bezplatné lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

 


 

hel tn.cz / Mediafax