Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.12. 2010 11:59

MLADÍK (13) OKRADL na ulici SENIORKU. Přivolaná policie ho dopadla

Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz
Mladý pachatel je podezřelý ze spáchání loupeže - ilustrační foto.

Plzenští policisté v pondělí večer zadrželi teprve třináctiletého mladíka z Chomutovska, který o několik muinut dříve okradl na ulici o kabelku s cennostmi sedmašedesátiletou ženu.

Agenturu Mediafax o případu informovala v úterý mluvčí policie Martina Korandová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lupiči na bicyklu přepadávali stařenky

 

"Na linku 158 volala krátce po šesté hodině večer žena a oznámila, že ji nějaký mladík okradl v Gerské ulici na Lochotíně. Poškozená uvedla, že k ní zezadu někdo přistoupil a chtěl jí vytrhnout kabelku z ruky. Žena se lekla, upadla, ale kabelku nepustila a začala se o ni s mladíkem přetahovat," uvedla mluvčí Korandová. Jedno ucho se u tašky utrhlo a pachateli se s ní podařilo uprchnout. Okradená žena si půjčila od kolemjdoucích telefon a vše zavolala na policii. Strážcům zákona udala i popis pachatele a dále uvedla, že v kabelce měla peněženku s doklady, penězi, mobil, klíče a dvě vánočky.

 

Policisté ihned začali pátrat v okolí a na konečné tramvaje číslo 4 na Lochotíně spatřili mladíka odpovídajícího popisu. Překvapivě se jednalo o teprve třináctiletého mladíka, který měl ještě u sebe peněženku okradené ženy. Kabelku policisté nalezli pod stromem v ulici U Jam. Mladý pachatel je podezřelý ze spáchání loupeže.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax
Reklama