Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.5. 2014 20:59
podivná sebevražda

TRAGÉDIE! Mladý závodník Adam naboural tátovo auto, pak si vzal život

Zdroj: TV Nova

Za velmi podivných okolností zemřel mladý autocrossový reprezentant Adam Roučka (17). Vzal tátovi auto a naboural ho. Když se s ním vrátil domů, tak se bodl nožem a vykrvácel. Nůž, se kterým sebevraždu spáchal, ještě stihl před smrtí schovat do kuchyňské linky.

Světem českého autokrosu otřásla tragická zpráva. Mladý reprezentant Adam Roučka spáchal sebevraždu. Zabil se nožem poté, co pravděpodobně v opilosti naboural tátovo auto.

 

Vše začalo tím, že Adam uspořádal párty. Po jejím konci vzal svému otci auto a vyjel na projížďku. Mladík ale naboural ani ne 100 metrů od domu a proto zamířil zpátky. Doma si nejspíš uvědomil, co udělal. Vzal nůž a bodl se. Nůž stihl ještě uklidit zpátky do kuchyňské linky. Pak bohužel vykrvácel.

 

Podívejte se v galerii na fotografie Adama Roučky:

18

GALERIE: Autokrosový závodník Adam Roučka spáchal sebevraždu

Zdroj: Facebook official

Autokrosový závodník Adam Roučka spáchal sebevraždu - 1

Hodnocení:

 

Jeho reakce byla nepochopitelná. Podle psychologa muselo jít o náhlou zkratovitou reakci, na které se podepsalo několik faktorů. Stres po nehodě, strach z reakce okolí a zřejmě i alkohol.

 

 

Schovaný nůž kriminalistům znesnadnil práci. Ti totiž prvotně zbraň na místě nálezu těla nenašli. Až po důkladnějším pátrání našli nůž schovaný v kuchyňské lince.

 

"Případ vyšetřujeme jako sebevraždu," potvrdila policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová. Mladík svým rozhodnutím doslova vyrazil dech svým kamarádům a známým. "Nemůžu uvěřit tomu, co se stalo. Nechápu, proč to udělal," uvedl pro TN.cz jeden z nich.

 

 

Adam byl mladý závodník a nadějný reprezentant Česka v autocrossu. Zemřel v 17 letech. Svět autocrossu tato zpráva silně zasáhla. "Jeho tragické úmrtí nás hluboce zarmoutilo. Vzpominejme na Adama jako na pracovitého, nadaného jezdce, který nás opustil tak strašně brzy. Čest jeho památce," vzpomínají na Adama kolegové na specilaizovaném autokrosařském webu.

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.5. | 22:18 Miluše Hodermarská
7
Škoda mladého života,kluci v jeho letech dělají kravinky,to všichni víme,ale ...
11.5. | 01:01 gejbler
-14
O dalšího namyšleného blbečka méně
11.5. | 15:27 Michaela Halčinová
0
Náhlasit nevhodný komentář
GLOBALLSHARE. Inzerujte zdarma různé systémy, nákupy, prodej a zároveň tím vydělávejte. https://www.globallshare.com/cs/1855296.html
11.5. | 14:05 Petr Krejcar
5
Náhlasit nevhodný komentář
alex261-Než tady začnete psát moudra o tom, jak rodiče vidí bohatství, nejprve si zkuste zjistit, co to vůbec autokros je. Nebudu tu rozebírat, kolik to stojí peněz, že federace dá reprezentantům půl mega na rok, což nepokreje ani půl sezony. Je lehký na někoho házet vinu, odsoudit mrtvého, aniž ...
11.5. | 13:55 hladik josef
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Takhle to vypadá když rodiče myslí že budou v balíku.Je víc takových rodičů co ženou své děti do sportu za každou cenu nyní ať přemýšlí jestli to stálo zato 100% vinu mají oni neboť už se viděli jak se sypou korunky
11.5. | 09:56 Petr Krejcar
6
Náhlasit nevhodný komentář
gejbler- Je vidět, že jsi Adama znal osobně. Já třeba ano, byl to milý, skromný kluk s velikým talentem. Líbí se mi, jak hned každého odsoudíte, aniž by jste znali pozadí věci.
11.5. | 01:01 gejbler
-14
Náhlasit nevhodný komentář
O dalšího namyšleného blbečka méně
10.5. | 22:48 Anicka Krásková
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Odeslat sajdlovaklara 10.5.2014 22:30 Neseru se do něj, ale on nebyl v pořádku. SEBEVRAŽDA.
10.5. | 22:30 klara sajdlova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Neserte se všichni do něj ! znala jsem ho a byl nadanej ! a věřte že za to nemohou rodiče měl těžkej život
10.5. | 22:25 Martin Lopata
1
Náhlasit nevhodný komentář
A kdo mu nalil? To se řešit nebude co?
10.5. | 22:18 Miluše Hodermarská
7
Náhlasit nevhodný komentář
Škoda mladého života,kluci v jeho letech dělají kravinky,to všichni víme,ale žádná hromada plechu nestojí za lidský život.Ona je teď v módě taková ta slepá důvěra rodičů.Přitom stačí tak málo vzpomenout si jaké jsme byli my a nepoukoušet slepou důvěrou zvědavost a choutky dětiček.Vychovali jsme dva ...
10.5. | 21:59 Anicka Krásková
-3
Náhlasit nevhodný komentář
SSTTRREESS, umí s lidma zázaraky i držkopády, pokud byl kluk ve srtesu, určitě za to mohl rodič. Lidi, vzpamatujte se, děti za Vás NHL nevyhrají.