Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 12. 2011

Mladík rozmlátil muži hlavu kamenem, zdemoloval mu i auto

Surový útok vyšetřují bruntálští policisté. Jednadvacetiletý mladík v Městě Albrechtice téměř umlátil kamenem k smrti muže (35), kterého napadl bez jakéhokoli důvodu. O případu v pondělí informovala policejní mluvčí Pavla Tušková.

Mladík se do pětatřicetiletého muže pustil 27. listopadu ráno ve Městě Albrechticích u činžáku na Osoblažské ulici. "Bez jakýchkoli důvodů ho brutálně napadl kamenem a pak mu úplně zdemoloval jeho auto," uvedla mluvčí.

 


Mladík nejprve muže mlátil kamenem do hlavy a do obličeje. Napadený se snažil z místa utéct, agresivní útočník ho ale podle mluvčí pronásledoval. "Poškozený utrpěl tržnou ránu na čele, zlomeninu nosu, rozsáhlé pohmožděniny na levém boku a drobné oděrky," popsala mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DRAMA V BRNĚ! Důchodce v PSYCHÓZE rozštípal dveře bytu SEKEROU! Šel hasit NEEXISTUJÍCÍ POŽÁR!


Po tomto útoku mladík začal ničit vozidlo Kia Ceed, kterým napadený muž přijel. "Mlátil do něj kameny i plechovou popelnicí a vykopl všechna okna, poškodil dveře automobilu, rozbil zrcátka, poškodil lak a další zařízení vozu a způsobil škodu ve výši 120 tisíc korun," popsala řádění mladého muže policejní mluvčí, podle níž útočníka zkrotili až policisté. "Mladého muže na zadrželi, týden byl umístěn v psychiatrické léčebně a nyní je stíhán vazebně," dodala mluvčí s tím, že útočníkovi hrozí až desetileté vězení.

maš tn.cz / Mediafax