Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2011 16:55

Muž na Náchodsku napadl manželku SEKÁČKEM NA MASO

Rodinná tragédie se odehrála v neděli odpoledne v České Skalici na Náchodsku. Čtyřiašedesátiletý muž tam sekáčkem na maso napadl svou o pět let starší manželku a velmi vážně ji zranil, jak řekla agentuře Mediafax mluvčí policie Královéhradeckého kraje Ivana Ježková.

Incident se stal krátce před 13. hodinou v činžovním domě. "Muž z dosud nezjištěných důvodů s největší pravděpodobností vzal na devětašedesátiletou ženu sekáček na maso a zasadil jí několik ran do hlavy," uvedla mluvčí. V okamžiku, kdy spatřil krev, útočník omdlel.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na manžela zaútočila sekáčkem, dostala 5 let

 

Ženě se podařilo vypotácet z bytu před dům, kde ji našli sousedé a přivolali policii a záchrannou službu. Ta těžce zraněnou ženu ve velmi vážném stavu transportovala do hradecké fakultní nemocnice. Muž, kterého policie krátce nato na místě zadržela, se k činu doznal. Proč ženu napadl, zatím není jasné. Podle sousedů nebylo před útokem z bytu slyšet žádné hádky ani hluk.

 

Policie muže zatím stále vyslýchá. V úvahu připadá obvinění ze zločinu vraždy ve stadiu pokusu. Pokud by ovšem žena útok nepřežila, bude se muž zpovídat z vraždy.

tn.cz / Mediafax