Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2014 16:15
Hledá ho policie

Muž na skútru v Plzni srazil školáka a ujel!

Přechod pro chodce
Zdroj: Mediafax

Plzeňská policie pátrá po neznámém motorkáři, který na skútru ve středu ráno na přechodě pro chodce v Plzni srazil školáka (15). Bezohledný řidič z místa nehody okamžitě ujel.

"Policisté dopravní policie Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo ve středu v 7.47 hodin v Plzni na křižovatce ulic Koterovská a Slovanská alej. Patnáctiletý chlapec, který přecházel vozovku po přechodu pro chodce, byl sražen řidičem motocyklu. Ten z místa dopravní nehody ihned ujel směrem do centra," uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová.

 

 

Podle svědků mělo jít o černý skútr, pravděpodobně značky Honda. Řidič měl na sobě tmavou motorkářskou kombinézu s oranžovými reflexními prvky. Skútristu ještě zaznamenaly kamery v plzeňské části Doudlevce.

 

 

"Chlapec utrpěl zranění, se kterými musel být převezen do nemocnice. Pachatel se svým jednáním dopustil přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti a přečinu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za které mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody," doplnila mluvčí.

 

Policisté žádají svědky nehody, aby se přihlásili na služebně dopravní policie na Městském ředitelství policie v Plzni, případně na telefonních linkách 158 nebo 974 325 256.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEOHIT INTERNETU: Šílená žena přejela přítele a zničila mu vozík

Kocián z Lunetiku má problém. Srazil mě autem a ujel, viní ho expřítelkyně

TN.cz
Reklama