Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.5. 2014 13:41
Pokus o sebevraždu

Muž se na ulici v Havířově pokusil UPÁLIT! Je v kritickém stavu

Sanitka
Zdroj: isifa.com

Policisté v Havířově vyšetřují od úterního večera pravděpodobný pokus o sebevraždu. Muž se tam polil hořlavinou a pokusil se upálit. V kritickém stavu skončil v nemocnici.

"Před půl desátou přijala zdravotnická záchranná služba informaci o hořícím muži na ulici v Havířově-Prostřední Suché. Na místo ihned vyjela posádka rychlé lékařské pomoci, záchranáři byli u postiženého do pěti v minut. Devětačtyřicetiletý muž se podle informací, které mají záchranáři k dispozici, polil hořlavinou a úmyslně zapálil," uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

 

 

Při pokusu o upálení se utrpěl muž vážné popáleniny na obou nohách i na rukou, vážně popálený měl u hrudník a břicho. Záchranáři zranění popsali jako popáleniny II. a III. stupně, přičemž popáleno bylo 60% těla.

 

"Zasahující lékař musel postiženého uvést do umělého spánku, zajistit jeho dýchací cesty a připojit jej k přístrojem řízené ventilaci. Posádka ošetřila popálené plochy, zahájila podávání láků a následně muže transportovala na popáleninové centrum Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě," doplnil mluvčí.

 

 

Muže si v ostravské nemocnici přebírali v kritickém stavu a v přímém ohrožení života. Případem se zabývají také policisté, kteří vyšetřují, co muže k jeho počínání vedlo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hororové video: Zapálil těhotnou přítelkyni na ulici a chtěl zabít i sebe

TN.cz