Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.2. 2012 10:41

Rodinná tragédie: Napadl matku a sestru sekerou, pak se podřezal

Muž na Táborsku napadl v úterý odpoledne sekerou svou matku i sestru, poté se zabil. Obě ženy incident přežily, matka je s těžkým zraněním v kritickém stavu v nemocnici.

Tragédie se stala v obci Slapy u Tábora. "Třiapadesátiletý muž zaútočil po rodinné rozepři se sekerou v ruce na svou matku, kterou těžce zranil, zasadil jí několik ran. Pak napadl i sestru, které se ale podařilo ubránit. Vše vyvrcholilo tím, že se muž pobodal nožem do hrudníku a na místě zemřel," uvedl Bajcura.

 

Sestra pachatele vyvázla z útoku pouze s povrchovým zraněním, které si nevyžádalo lékařské ošetření. "Poté, co se ubránila útoku, přivolala záchranku na lince 155. Matku dopravil do českobudějovické nemocnice v kritickém stavu vrtulník. Případ převzala skupina kriminální služby z Českých Budějovic se specialisty na násilnou trestnou činnost," vysvětlil Bajcura.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Brutální napadení: Bezdomovkyně pobodala známého

 

Policie okolnosti případu dále vyšetřuje. "Vzhledem ke smrti pachatele však s největší pravděpodobností věc odloží," dodal mluvčí.

tn.cz / mediafax / hru

Diskuze

15.2. | 18:49 Pavlína Roháčková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nejprve bychom chtěli všem zkázat:´´POKUD NEZNÁTE, NESUĎTE!´´ Víte co dokáže úplně maximálně vytočit lidí, které znali tohoto člověka?Když v poklidu sedíte ve Slapech v hospodě, povídáte si a vzpomínáte na na něj a najednou okolo Vás začnou kroužit novináři ze všech bulvárů a nebulvárů a různých ...
14.2. | 18:33 kalnormin1
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Strašné. Někteří jedninci jsou ............., zabíjejí své nejbližší. Kam jsme se to dostali ? Zcela určitě to nebyl příznivec skupiny Kabáti, ale cvok.