Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2013
Hyeny opět útočí

NECHUTNÉ! Téměř devadesátiletého staříka lákala na sex, při tom ho okradla

Drzost zlodějů nezná mezí
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Po zlodějce, která ve středu odpoledne v Kladně okradla devětaosmdesátiletého stařečka při nabízení sexuálních služeb, pátrají kriminalisté. Hledají i dva muže, kteří okradli starší ženu přímo v bytě, řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Zatím neznámá žena si seniora vyhlédla v ulici Obránců Míru.“ Přisedla si k němu na lavičku a nabízela mu sexuální služby. Při tom mu jednou rukou sáhla do oblasti třísel a druhou rukou mu ze zadní kapsy u kalhot vytáhla peněženku s osobními doklady, kartou MHD a dvěma tisící korunami,“ dodala mluvčí s tím, že po odmítnutí zlodějka zmizela.


Důchodce přišel na to, že byl okraden až doma. „Znovu varujeme především seniory, aby si dávali na své věci pozor, a upozorňujeme na vynalézavost zlodějek,“ vysvětlila Nováková.


Okradení oznámila ve středu odpoledne i šedesátiletá žena. Omylem zanechala klíče v zámku vstupních dveří do bytu v Dánské ulici á v Kladně. Asi po čtvrthodině uslyšela z chodby zvuk vytahování klíčů ze zámku. „Ihned otevřela a na chodbě uviděla dva neznámé muže tmavé pleti. Násilníci do ženy strčili a následně jí z bytu odcizili peněženku se šesti sty padesáti korunami a volně položené čtyři tisíce korun. Nepohrdli ani mobilním telefonem, který důchodkyni také sebrali,“ ukončila mluvčí.


Po krádeži zloději utekli. Policisté po mužích, kteří se dopustili krádeže a porušování domovní svobody, intenzivně pátrají.
 

Mediafax/luk