Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2015 06:54
vyhrocená situace

Zbytečná smrt: Strážník místo psa zastřelil mladého muže

Zdroj: TV Nova

Smrtí mladého muže (23) skončila v noci hádka mezi hlídkou policistů a skupinou opilců v centru Přerova. Strážník ve velmi vyhrocené situaci použil zbraň, kterou muže zabil.

Incident se odehrál před jedním z barů v centru města. Několik opilců se nejdříve pohádalo v nočním podniku a v hádce pokračovali i venku. Lidé proto na místo přivolali strážníky. Jeden z opilců měl i psa, který nebyl na vodítku.

 

"Hlídka městské policie byla následně napadena psem, proto strážníci použili zbraň. Při tomto incidentu došlo k usmrcení třiadvacetiletého muže. Z důvodu rozsáhlosti pátrání v současnosti nebudeme sdělovat bližší informace," uvedla pro TV Nova Marta Vlachová, mluvčí PČR Olomouc.

 

Podle našich informací výstřel strážníka minul zvíře a kulka trefila třiadvacetiletého muže přímo do hlavy. Štamgasti se ho ještě snažili zachránit, ten ale zemřel ještě před příjezdem záchranky. Jak se všechno přesně seběhlo teď zjišťují policisté.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policista zastřelil želvu. Prý v sebeobraně. Asi byla moc rychlá

Pomáhat a chránit: Obětavý policista zachránil kačátka z kanálu

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.1. | 08:02 wewed
7
Mestske policii by meli dat max obusky a nebo radeji obuskem....bud ten pes byl ...
11.1. | 07:34 maxfox
-2
Nezdá se vám,že nás strážníci městské policie střílí na potkání ?
13.1. | 13:44 a-z-0-9
2
Náhlasit nevhodný komentář
A spíš to bylo tak, že se kromě toho psa na strážníka řítilo i stádo Cik***
13.1. | 13:44 a-z-0-9
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zastřelit smrtelně nebezpečné zvíře, které na mě útočí, je nepřiměřená obrana? Podle vás je domácí pes cennější než člověk?
12.1. | 21:50 gugga
1
Náhlasit nevhodný komentář
http://www.prerovan.cz/?clanek=2015-01-12-dle-svedka-policista-strilel-do-davu-ne-na-psa
12.1. | 17:48 Tomáš Žižka
1
Náhlasit nevhodný komentář
Komentáře lidí typu že vůbec nemají mít zbraně atd... vypovídají o vašem rozumu. Jedna věc je že zbran vůbec neměl vytahovat, měl použít teleskop nebo paralizér co taky dělat s bandou vožralých tupců. Ale nedávat jim zbraně vůbec tak to je můžem uplně zrušit a nechat jen republikovou policii. ...
12.1. | 05:38 nemam jmeno
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mestakum nikdo nevysvetlil co je to Neprimerena obrana?
11.1. | 20:25 a-z-0-9
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jůesesej je náš vzor, dáváme bouchačku každýmu kdo si řekne. Česko je nejliberálnější ke zbraním v Evropě. A je irelevantní, zda je to strážník, takzvaný myslivec (těm se dávaji už jako dětem), nebo jiný blbeček, co ji má jako penilní nástavec pro posílení svého mužského ega.
11.1. | 20:21 a-z-0-9
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud zastřelil majitele toho psa, tak to dopadlo jak nejlépe mohlo.
11.1. | 17:06 medvidekja
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mestaka muze delat kazdy. Znam i mestaka ktery ma jen zakladni skolu a tem se davaji zbrane ?!!! Kazdy debil pak muze strilet a resi se to az kdyz je na zemi mrtvola.. Maji vubec nejake psychotesty, nez jim tu zbran sveri ???
11.1. | 11:11 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tady je dalsi pripad, kdy zbran nepatri mestskym straznikum do pazoury. Jsou velmi nebezpecni svemu okoli. Strili bezhlave do hlav ucastniku banalnich incidentu ktere proste neumi resit a proto pouzivaji zbran k ohrozovani lidi v jejich okoli. Sebrat jim je by bylo nejlepsi. Behem mesice dva ...
11.1. | 10:36 Dalibor Macko
0
Náhlasit nevhodný komentář
http://prerov.nejlepsi-adresa.cz/zpravy/clanky/-Hospodska-rvacka-skoncila-strelbou-pred-Lumirem-Jeden-z-akteru-byl-zastrelen-14896