Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.7. 2014 10:17
kauza kramný

NOVÉ VIDEO z Hurghády: Takhle se vrah Kláry a Moniky zbavil zbraně?

Popelnice v Hurghádě
Zdroj: TN.cz

Čeští kriminalisté jsou přesvědčeni, že Moniku Kramnou a její dceru Klárku zabil Petr Kramný pomocí elektřiny. Jak přesně to podle nich udělal? Potřeboval k tomu dráty? A jak se jich pak zbavil?

Petr Kramný stále čeká ve vazbě, jak bude pokračovat vyšetřování záhadného úmrtí jeho rodiny. Během loňské dovolené v egyptské Hurghádě zemřely jeho manželka a dcera. Petr Kramný tvrdí, že byly otráveny a že on sám nemá na jejich smrti žádný podíl. 
 

Čeští kriminalisté jsou ale přesvědčeni, že Moniku Kramnou a její dceru Klárku zabil právě Kramný. Prý to udělal pomocí elektřiny. Jaký byl přesně mechanismus a jak vrah nastražil smrtící léčku, kriminalisté dosud neupřesnili. Je dost možné, že to přesně neví, protože požádali egyptskou stranu, aby se mohli znovu vypravit do pokoje, kde obě Češky zemřely, a udělali tam rekonstrukci celé tragédie.
 

Reportéři TV Nova se do Hurghády vypravili po vlastní ose a natočili tam ilustrační video, které ukazuje, kde se nachází odpadkové koše a kontejnery a kolik minut trvá, než se k nim turista dostane, když vyjde (nebo vyběhne) ze svého hotelového pokoje.
 

Podle informací, které má k dispozici portál TN.cz, policisté nevylučují, že se osoba, která má na tragédii podíl, zbavila důkazů tak, že je prostě vyhodila. O jaké důkazy šlo? O součástku z elektrospotřebiče? O kus drátu? Nebo naopak o kus izolace? To jsou dotazy, na které nyní zřejmě hledají odpovědi i kriminalisté.
 

Sám Petr Kramný tvrdí, že pokoj, ve kterém jeho rodina zemřela, osudnou noc téměř neopustil, jen si šel pro vodu na recepci. Což trvalo cca 7 minut. Mohl za tuto dobu stihnout i něco jiného? Podívejte se, jak dlouho trvá cesta ke kontejnerům, když jde člověk nenápadnou pomalou chůzí a když naopak běží, co mu síly stačí.
 

Běh z hotelového pokoje k popelnici:
 


 

Klidná chůze směrem k popelnici: 
 


 

Takto to vypadá v hotelu v Hurghadě a jeho okolí, kde bydlela Kramných:
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Přestřelka jako z filmu: V americkém baru byl zastřelen mladý nadějný rapper, zbyly po něm tři děti

Olga Lounová zadržena za nelegální držení zbraně!

sta TN.cz