Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2012 15:42
Ranní napadení

Opilý mladík (20) chtěl zabít přítele své matky vidličkou

Zatčení (ilustrační foto)
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Opilý dvacetiletý mladík zaútočil na přítele (46) své matky vidličkou. Při tom na něj křičel, že ho zabije. Napadený muž nakonec měl jen lehké oděrky.

Dvacetiletý mladík z Přerova se vrátil domů nad ránem a začal nadávat příteli své matky. Ten mu poté řekl, aby se choval slušně. Jenže mladík na něj vzal vidličku. „"Na tuto situaci zareagoval mladík nevhodně. Vzal z kuchyňské linky vidličku a začal staršímu muži vyhrožovat, že ho zabije. V dalším jednání se mu pokusila zabránit matka, která si stoupla mezi oba muže,“ popisovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.
 

Ale ani zásah mladíkovi matky nepomohl. "Mladík ve svém jednání pokračoval. Došlo ke strkanici a při ní všichni tři upadli,“ pokračovala Zajícová.
 

Tím bitka skončila. "Útočník odešel do svého pokoje, ale při odchodu bouchnul dveřmi tak silně, že rozbil skleněnou výplň dveří. Ještě jednou se vrátil a opětovně slovně matčina přítele napadal a snažil se ho kopnout,“ přiblížila policejní mluvčí.
 

Mladík se uklidil teprve až dorazila hlídka, která ho zadržela. Když strážníci dali mladíkovi dýchnout, naměřili mu 2,20 promile alkoholu v dechu. Odvezli ho proto na záchytku.
 


Napadený přítel jeho matky měl po napadení jen lehké oděrky.
 

Mladík je podezřelý z trestného činu nebezpečné vyhrožování, do vězení může jít až na tři roky do vězení.

tn.cz / Mediafax / hmr