Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.7. 2011 15:31

Opilý řidič PRCHAL před policisty DO RAKOUSKA! Po ZBĚSILÉ JÍZDĚ byl DOPADEN

Opilý řidič rakouského auta prchal v neděli před českými policisty, kteří jej chtěli zastavit nedaleko hranic. Dopaden byl až v Rakousku.

Před českou policejní hlídkou se chtěl doma v Rakousku schovat pravděpodobně podnapilý řidič vozidla VW Polo s rakouskou státní poznávací značkou, když neuposlechl výzvy našich strážců zákona k zastavení a snažil se ujet, řekl v neděli mluvčí policie Jiří Matzner.

 

"Řidiče s vozidlem stavěli policisté v Českých Velenicích, motorista však nereagoval ani na světelné a zvukové znamení, ani na znamení STOP, hlídce začal ujíždět směrem ke státní hranici. Policisté kontaktovali stanoveným postupem přes operační střediska rakouské kolegy a vozidlo pronásledovali," informoval mluvčí Matzner.


Pronásledovaný řidič s vozidlem kličkoval a snažil se policejní hlídku setřást. Ani riskantní manévry mu však nepomohly. Policisté vozidlo zastavili zhruba půl kilometru za hranicemi na rakouském území a řidiče zadrželi. Bezprostředně poté jej předali rakouským kolegům. Podle prvotních předběžných informací řidič hlídce ujížděl, protože řídil pod vlivem alkoholu.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.


 

Mediafax/tn.cz
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?