Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 11. 2011

Opilý zloděj šlohl auto, vzápětí ho rozflákal o kruhový objezd!

opilý zloděj naboural kradené auto
Zdroj: Mediafax
S kradeným autem opilý zloděj daleko nedojel, havaroval na kruhovém objezdu. Ilustrační foto

Opilého osmadvacetiletého muže, který v sobotu ráno ukradl v Kladně osobní vozidlo a havaroval s ním, zanedlouho zadrželi strážníci. Muž přiznal, že vůz odcizil a že je po něm vyhlášeno celostátní pátrání, řekla v pondělí Mediafaxu mluvčí strážníků Markéta Fröhlichová.

Ke kruhovému objezdu v Americké ulici byli strážníci vysláni po oznámení o havárii vozidla značky Opel do středové části objezdu. "Oznamovatel uvedl, že z vozidla utekly tři osoby směrem k Holandské ulici," dodala mluvčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TO BUDE KOCOVINA! Opilý mladík ukradl nastartované auto! SKONČIL S NÍM V RYBNÍKU!


Nedaleko křižovatky objevili strážníci dva muže, kteří tvrdili, že v autě nejeli, ale řidiči půjčili mobilní telefon. "Strážníci ihned začali prohledávat okolí a po několika minutách objevili v křoví za parkovištěm schouleného muže. Ten byl vyzván k prokázání totožnosti a už při prvním kontaktu jevil známky požití alkoholu. Muž uvedl, že vozidlo odcizil a poté havaroval. Dále přiznal, že je po něm vyhlášeno celostátní pátrání," vysvětlila Fröhlichová.


Strážníci přivolali policisty, kteří si pachatele z Prahy - západ převzali. Při orientační dechové zkoušce mu přístroj naměřil 2,11 promile alkoholu v dechu.


Zadržený skončil na služebně k dalším úkonům.

tn.cz / Mediafax