Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Aktualizováno 21.3. 2014 10:33
jihlavská vražda

Nevlastní otec ODKLÍZEČE Doležala promluvil: Jakub je takový POSEROUTKA

Petra a Jakub Doležal
Zdroj: TN.cz

Jméno Jakuba Doležala je známé v souvislosti s vraždou patnáctileté Petry V. Nyní promluvil Doležalův nevlastní otec. Podle něj Jakub nevraždil. Protože je to prý takový POSEROUTKA.

Jakub Doležal se ve středu na krátký okamžik objevil na veřejnosti. Z brněnské vazební věznice byl transportován k Okresnímu soudu v Jihlavě, kde měl vypovídat v kauze svého druhého otčíma Pavla Okapala. Ten má totiž stejně jako Doležal problémy se zákonem. Podle informací Jihlavského deníku měl Doležal proti otčímovi svědčit, ale odmítl to.
 

 

U soudu se objevil také první Doležalův otčím. Tohoto muže pak Jihlavský deník vyzpovídal. „Z toho případu jsem na mrtvici, ale Jakubovi věřím, že na ni (Petru) ani nesáhl. On není špatný kluk. Je to takový poseroutka, který se bál vyndat z pastičky i myš," řekl deníku otčím. Když si ale prý dal Jakub alkohol, jeho povaha se přeci jen změnila a zas takový "poseroutka" nebyl.
 

FOTOGALERIE ZE SOUDNÍ SÍNĚ:

112

GALERIE: Po vynesení rozsudku za vraždu Petry z Jihlavy

Zdroj: TN.cz

Soud - vražda Petry - po vynesení rozsudku - 1

Hodnocení:

 

Jakub Doležal byl odsouzen na 2 roky za pomáhání při odklízení těla zavražděné Petry. Rozsudek zatím není pravomocný. Státní zástupce se proti rozsudku odvolal.

 

sta TN.cz