Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2014 17:17
Zavraždil přítelkyni

Otřesné detaily brutální vraždy: Jak vrah maskoval lesní hrob krásné Katky?

Smrt Kateřiny K.
Zdroj: TN.cz
Témata:

Policie dnes zveřejnila otřesné detaily z vraždy třicetileté Kateřiny, z níž byl obviněn a následně se přiznal její přítel Mirek P. Kateřinu nejdřív surově zbil, zavraždil a její tělo zakopal v lese u Pardubic. O dva dny později ohlásil, že ji pohřešuje.

"Zlomovým momentem prověřování bylo, když jsme zjistili, že doklady, které přišly na adresu rodičů od neznámeho odesílatele, právě odeslal její bývalý přítel," řekl ČTK náměstek krajského ředitele Milan Šimek.

 

Muž chtěl policisty svést ze stopy, ale tento jeho krok naopak vyšetřovatelům pomohl, dodal Šimek. Mezi mladou ženou a jejím přítelem panovaly dlouhodobě neshody. Při jedné hádce 5. března ji muž doma zvlášť surově zbil a poté odvezl tělo k Pohránovskému rybníku u Pardubic a tam jej pečlivě ukryl.

 

"Na případu pracoval stálý tým asi 20 policistů, příležitostně v rámci pátracích akcí asi 150 policistů z různých útvarů. Byl to jeden z nejsložitějších a nejzávanějších případů za dobu fungování pardubické policie," řekl Šimek.

 

 

Policisté nejdřív několik dní prověřovali pohřešování Kateřiny Kolářové a uváděli jej na svých stránkách a žádali veřejnost o pomoc. Následně si případ převzali pardubičtí kriminalisté. Žena se dříve pravidelně ozývala svým kamarádům i rodičům, i když u sebe nemívala telefon, protože čísla znala z paměti.

 

"Závažného zločinu vraždy se dopustil zvlášť surovým způsobem. Motivem byly dlouhodobé neshody. Obviněný 30letý muž je dosud netrestaný se stálým zaměstnáním. Svého jednání upřímně lituje," řekl vyšetřovatel František Vychytil.

 

14

Smrt Kateřiny Kolářové

Zdroj: facebook, PČR

Smrt Kateřiny K. - 3

Hodnocení:

 

Loni kriminalisté v Pardubickém kraji vyšetřovali jednu vraždu. Dopadli muže podezřelého z vraždy pětaosmdesátileté ženy, která se stala v září v rodinném domě v Březové nad Svitavou na Svitavsku. Muž se k vraždě zvlášť surovým a trýznivým způsobem přiznal. Muž se k seniorce vloudil do domu a využil toho, že jej znala. Z domu si odnesl několik tisíc korun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivé VIDEO: Američan schválně najel do lidí na slavné pláži! Zabil ženu na líbánkách

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

ana tn.cz / ČTK

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.4. | 16:41 Marie Machálková
20
Na nějaké upřímné lítosti po vraždě by neměl brát soud vůbec žádné ohledy natož ...
19.4. | 18:29 elana2
-13
Dyť je odporná a SMRADLAVÁ VOD CIGARET. A ona sama kolem sebe vraždilam ...
20.6. | 23:04 Anna Malatova
-4
Náhlasit nevhodný komentář
na me ona pusobi jako takova nafoukana slecna, s cvanhem v puse, chapu, kdyby ji slovne poslal nekam a tak podobne, ale vrazdu tezko lze omluvit, snad v pripadech, kdy nekdo zavrazdi znasilni dite , nebo nekoho vam blizkeho, tak lze chapat, ze byste rekneme to vraitli zpet pachateli...ale jinak za ...
19.4. | 18:32 elana2
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Ta vypadá agresivně a zákeřně vod pohledu, vůbec se nedivím, že byli mezi nima konflikty a ten její ji pak sundal.
19.4. | 18:29 elana2
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Dyť je odporná a SMRADLAVÁ VOD CIGARET. A ona sama kolem sebe vraždilam zabijáckým kouřem, tak asi dostala co měla feministka namyšlená vod pohledu .....
19.4. | 14:14 halina22
7
Náhlasit nevhodný komentář
Co je krásného na ženě, která se fotí s cigárem v ruce? To může být žena krásná jak chce, ale s cigárem už teda krásná není. Vrah by měl dostat doživotí.
19.4. | 12:26 zd1540ma
12
Náhlasit nevhodný komentář
Co s takovou zrůdou.Bez soudu pověsit,jinak ho budeme x let všichni živit v base.
18.4. | 21:49 Antonín Sádlík
13
Náhlasit nevhodný komentář
Vrah,který svým jednáním po zločinu zahlazuje stopy a dělá vše proto,aby nebyl vypátrán,nesmí mít žádné polehčující okolnosti a pokud je odhalen a usvěčen musí mít trest vždy v horní hranici trestní sazby. Obvykle je ale soud posedlý falešnou humanitou.Na práva a utrpení oběti už se nebere zřetel!
18.4. | 16:41 Marie Machálková
20
Náhlasit nevhodný komentář
Na nějaké upřímné lítosti po vraždě by neměl brát soud vůbec žádné ohledy natož dávat mírnější tresty - lítost pak projeví každý, aby dostal menší trest. To si měl uvědomit před nebo při činu a neměl tento čin vykonat a měl se ovládnout!!! Alespoň do jisté míry je toho normální člověk schopen, ale ...
18.4. | 14:02 Miroslav Fojtík
18
Náhlasit nevhodný komentář
Samozřejmě najednou toho strašně lituje,ale spíš toho že ho chytly, jí asi vůbec nelitoval když ji mordoval. Samolibý a rozmazlený spratek,nic víc to není.
18.4. | 13:32 ornelaa
13
Náhlasit nevhodný komentář
Projevil lítost,aby dostal nižší trest magor.
Obchodní sdělení

Bohemia Apple