Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2014 17:17
Zavraždil přítelkyni

Otřesné detaily brutální vraždy: Jak vrah maskoval lesní hrob krásné Katky?

Smrt Kateřiny K.
Zdroj: TN.cz
Témata:

Policie dnes zveřejnila otřesné detaily z vraždy třicetileté Kateřiny, z níž byl obviněn a následně se přiznal její přítel Mirek P. Kateřinu nejdřív surově zbil, zavraždil a její tělo zakopal v lese u Pardubic. O dva dny později ohlásil, že ji pohřešuje.

"Zlomovým momentem prověřování bylo, když jsme zjistili, že doklady, které přišly na adresu rodičů od neznámeho odesílatele, právě odeslal její bývalý přítel," řekl ČTK náměstek krajského ředitele Milan Šimek.

Reklama

 

Muž chtěl policisty svést ze stopy, ale tento jeho krok naopak vyšetřovatelům pomohl, dodal Šimek. Mezi mladou ženou a jejím přítelem panovaly dlouhodobě neshody. Při jedné hádce 5. března ji muž doma zvlášť surově zbil a poté odvezl tělo k Pohránovskému rybníku u Pardubic a tam jej pečlivě ukryl.

 

"Na případu pracoval stálý tým asi 20 policistů, příležitostně v rámci pátracích akcí asi 150 policistů z různých útvarů. Byl to jeden z nejsložitějších a nejzávanějších případů za dobu fungování pardubické policie," řekl Šimek.

 

 

Policisté nejdřív několik dní prověřovali pohřešování Kateřiny Kolářové a uváděli jej na svých stránkách a žádali veřejnost o pomoc. Následně si případ převzali pardubičtí kriminalisté. Žena se dříve pravidelně ozývala svým kamarádům i rodičům, i když u sebe nemívala telefon, protože čísla znala z paměti.

 

"Závažného zločinu vraždy se dopustil zvlášť surovým způsobem. Motivem byly dlouhodobé neshody. Obviněný 30letý muž je dosud netrestaný se stálým zaměstnáním. Svého jednání upřímně lituje," řekl vyšetřovatel František Vychytil.

 

14

Smrt Kateřiny Kolářové

Zdroj: facebook, PČR

Smrt Kateřiny K. - 3

Hodnocení:

 

Loni kriminalisté v Pardubickém kraji vyšetřovali jednu vraždu. Dopadli muže podezřelého z vraždy pětaosmdesátileté ženy, která se stala v září v rodinném domě v Březové nad Svitavou na Svitavsku. Muž se k vraždě zvlášť surovým a trýznivým způsobem přiznal. Muž se k seniorce vloudil do domu a využil toho, že jej znala. Z domu si odnesl několik tisíc korun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivé VIDEO: Američan schválně najel do lidí na slavné pláži! Zabil ženu na líbánkách

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

ana tn.cz / ČTK
Reklama