Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2012 18:19

Parta šesti násilníků přepadla na Šluknovsku mladíka, pak ho ještě vykradli

Zdroj: TV Nova

Šest násilníků ve středu odpoledne na Šluknovsku přepadlo přímo na ulici mladého studenta. Pod pohrůžkou násilí ho nakonec ještě vykradli.

Skupina šesti lidí si vyhlédla za svůj cíl mladistvého studenta. Násilníci mu nejdřív vyhrožovali a  nakonec ještě vykradli jeho byt. Informoval o tom ve čtvrtek děčínský policejní mluvčí Vojtěch Haňka.

 

Jeden ze šestice násilníků - osmnáctiletý mladík ze Šluknova na Děčínsku - čeká v současné době v cele předběžného na výslech kriminalistů. S partou dalších lidí měl donutit ve středu mladistvého chlapce k tomu, aby je dovedl do svého domova, kde chtěli krást. Protože se chlapec bál, násilníkům vyhověl.


ČTĚTE TAKÉ

Násilníci přepadli na Šluknovsku rodinu s dítětem

 

"V bytě chlapci opět vyhrožovali, zadržený vše prohledal a ukradl dva mobilní telefony, fotoaparát a PDA v celkové hodnotě kolem patnácti tisíc korun. Ostatní podle výpovědi poškozeného chlapce čekali venku," upřesnil policejní mluvčí Haňka.

 

Pachateli hrozí za loupež až deset let vězení. Policisté prověřují i to, zda se ostatní členové party nedopustili trestného činu

tn.cz / Mediafax
Reklama