Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 4. 2014
další lež?!

Petr Kramný lhal! DROGY MU NIKDO NEPODSTRČIL, potvrdila policie

Kramný - drogy
Zdroj: TV Nova/ Thinkstockphotos.com
Kramnému drogy podle policie do skříňky nikdo nepodstrčil!

Petrovi Kramnému opět teče do bot. Policie potvrdila, že drogy do jeho skříňky v nošovické automobilce nikdo nepodstrčil. Kramný je tak blízko usvědčení ze lži.

Petr Kramný bojuje na více frontách. Kromě obvinění z dvojnásobné vraždy se policie zabývá také původem drog, které našla v jeho skříňce v nošovické automobilce Hyundai. Kramný tvrdil, že s nimi nemá nic společného a někdo je musel do jeho skříňky podstrčit. Policie tuto verzi teď ale vyvrátila.

 

"Vyšetřování neprokázalo, že by látku muži někdo podstrčil," řekl Aha! frýdeckomístecký policejní mluvčí Vlastimil Starzyk. Je tedy pravděpodobné, že drogy si do skříňky opravdu donesl právě Kramný. Otázkou ale zůstává, co s nimi plánoval. Jestli je měl jen pro svou potřebu, nebo s nimi chtěl obchodovat, to zatím není jasné. Vzhledem k tomu, že množství marihuany nenaplňovalo podstatu trestného činu, policie případ postoupila přestupkové komisi.


 

Petr Kramný byl nedobrovolným vězněm v Egyptě poté, co za velmi podivných okolností zemřely na hotelovém pokoji jeho manželka Monika a dcera Klárka. Dlouhou dobu policie pracovala s verzí, že měly být otráveny jedem a stopy po otravě pravděpodobně zakryl následně ještě agresivní louh.

 

Podívejte se v galerii na fotografie místa, kde tragicky zemřely Monika a Klárka:

16

GALERIE: Hotel Sea Garden Hurghada

Zdroj: Hotel Sea Garden Hurghada

Hotel Sea Garden Hurghada (Petr Kramný) - 5

Hodnocení:

 

Podle poslední vyšetřovací verze však Monika a Klárka patrně nezemřely na otravu, nýbrž je usmrtil elektrický proud. Podrobnosti z vyšetřovacího spisu však nejsou známy. I přes to, že byl Kramný v únoru zadržen, obviněn z vraždy svých milovaných a následně poslán do vazby, stále tvrdí, že na smrti Moniky a Kláry nemá žádný podíl. Od počátku přitom tvrdí, že onen osudný den všichni tři měli zažívací potíže a bylo jim velmi špatně.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o policejním vyšetřování Kramného drog ve skříňce:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Policie zastavila Rosenberga. Měl marihuanu a kokain. Vězení se však nebojí

Co hulí Tomáš Klus? Podívejte se na VIDEO jeho prapodivného tance

tn.cz / hru